آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

اجرای کمد دیواری بدون بدنه

چکیده این مطلب :

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان در این پست در قصد داریم به توضیحاتی در مورد طراحی و اجرای کمد دیواری بدون بدنه بپردازیم با ما همراه باشید در ابتدا باید در مورد صرفه اقتصادی این کمد ها توضیحاتی خدمت شما عزیزان ارائه نمایم و  این مورد است که ساخت این نوع کمدها کاهش […]

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان در این پست در قصد داریم به توضیحاتی در مورد طراحی و اجرای کمد دیواری بدون بدنه بپردازیم با ما همراه باشید

در ابتدا باید در مورد صرفه اقتصادی این کمد ها توضیحاتی خدمت شما عزیزان ارائه نمایم و  این مورد است که ساخت این نوع کمدها کاهش هزینه 20 درصدی را برای کارفرما در بردارد و این مهم باعث بصرفه شدن قیمت تمام شده کمد دیواری میگردد.

در واقع در این کمد ها برای طبقه بندی از دیوارها استفاده میگردد و کمد بجای قرارگیری روی ام دی اف روی دیوار قرار میگیرد.

تصاویر اجرای کمد دیواری بدون بدنه

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده مینمایید ابتدا کلافی جهت ایجاد فضا سازی کمد تعبیه گردیده سپس داخل فضا طبقه بندی و میل رگال و کشو قرار گرفته که در تصاویر بالا قابل مشاهده است.

کابینت کلاسیک , کابینت چوبی , مدل کابینت ممبران , لیست قیمت کابینت ,کابینت اشپزخانه

بهترین تقسیم بندی ممکن برای کمد با این ابعاد و هزینه معقول تعبیه گردیده و باعث ایجاد فضاسازی بسیار کاربردی گردیده است.

در قسمت کناری کمد دیواری فضای مناسب برای کتابخانه نیز تعبیه گردیده که میتوان به راحتی حدود 100 جلد کتاب را در ان جای داد در ادامه کمدی دیگر در اتاقی دیگر را تعبیه دیده ایم که میتوانید در تصویر ذیل تصاویر انرا مشاهد نمایید.

این کمد نیز مشابه کمد اتاق دیگر طراحی و اجرا گردیده است و دارای تقسیم بندی کامل فضاها میباشد.

یکی از موارد بسیار مهم در اجرای این کمد استفاده از دستگیره های متری میباشد که باعث ان میگردد که درب کامل باز و بسته گردد و به داخل فضای کمد دسترسی کامل داشته باشیم.

کابینت کلاسیک , کابینت چوبی , مدل کابینت ممبران , لیست قیمت کابینت ,کابینت اشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.