آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

تبدیل کمد دیواری قدیمی با عمق 40 به کمد دیواری با درب ریلی و عمق 70

چکیده این مطلب :

با سلام خدمت همه عزیزان در این پست قصد داریم در مورد تبدیل یک کمد دیواری قدیمی به کمد دیواری با دربهای ریلی و طراحی جدید بپردازیم با ما همراه باشید. ابتدا با تماس شما عزیزان به مجموعه فیدر کارشناسان ما در محل پروژه حضور پیدا کردند و ابعاد مورد نیاز جهت طراحی و ساخت […]

با سلام خدمت همه عزیزان در این پست قصد داریم در مورد تبدیل یک کمد دیواری قدیمی به کمد دیواری با دربهای ریلی و طراحی جدید بپردازیم با ما همراه باشید.

ابتدا با تماس شما عزیزان به مجموعه فیدر کارشناسان ما در محل پروژه حضور پیدا کردند و ابعاد مورد نیاز جهت طراحی و ساخت کمد دیواری را برداشته و طرحی مناسب با خواسته های مشتری و فضای موجود اماده نمودند سپس با عقد قرار داد که در ان نوع رنگ / متریال مصرفی دربها و نماها / متریال مصرفی یراق ها / زمان تحویل/مبلغ قرارداد/نحوه پرداخت و موارد مشابه دیگر در ان قید گردید و پرسنل اجرایی وارد کار شدند .

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

یکی از مشکلات موجود در فضای کمد دیواری قدیمی عمق کم کمد بود که کارشناسان با تجربه ما با مهارت و نگاهی پویا عمق کمد را از 40 سانتی به 70 سانتی تبدیل نمودن ! حتما برای سوال است به چه شکلی ؟ با بررسی محل های قرارگیری دستکهای چهارچوب فریم اصلی توی دیوار و خارج کردن انها از دیوار و جابجایی فریم اصلی به فضایی جلوتر توانستیم عمق کمد را بیشتر نماییم در تصویر ذیل این مورد قابل رویت است.

تصاویر تبدیل کمد دیواری قدیمی و جدید

بعد از انکه فضای کمد را به جلوتر منتقل نمودیم حال نوبت به اماده سازی های مورد نیاز جهت نصب کمد دیواری میرسد، منظور از زیر در واقع پر کردن فضای زیر کمد با مصالح مورد نیاز و رنگ امیزی دیوارها و کلاف های فلزی میباشد.

بعد از اتمام مراحل بالا نوبت به نصب طبقه بندی داخل کمد ها و نصب دربها میرسد که با توجه به فرمایش کارفرما فضایی مناسب برای اویز خانم و اقا و محل قرارگیری فضای وسایل ریز مثل کیف / کفش و سایر وسایل ریز تعبیه گردیده است. در زیر تصاویر نهایی این کمد دیواری را مشاهده مینمایید. برای طرحی کمد دیواری قدیمی خود با ما تماس بگیرید.

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.