آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

ترکیب دو رنگ سفید و نسکافه ایی

چکیده این مطلب :

  با سلام خدمت شما  عزیزان در این مقاله قصد داربم به توضیحاتی در مورد یک واحد کابینت مدرن اشپزخانه با ترکیب جذاب دو رنگ سفید و نسکافه ای بپردازیم. بسیاری دوست دارند تا کابینت اشپزخانه رنگی داشته باشند تا زیبایی بیشتری به فضا دهند. اکثر شهروندان ایرانی علاقه زیادی به این ترکیب رنگی دارند […]

 

با سلام خدمت شما  عزیزان در این مقاله قصد داربم به توضیحاتی در مورد یک واحد کابینت مدرن اشپزخانه با ترکیب جذاب دو رنگ سفید و نسکافه ای بپردازیم. بسیاری دوست دارند تا کابینت اشپزخانه رنگی داشته باشند تا زیبایی بیشتری به فضا دهند.

اکثر شهروندان ایرانی علاقه زیادی به این ترکیب رنگی دارند زیرا دارای ترکیب رنگی گرم و دلنشینی میباشد.

آشنایی بیشتر با دو رنگ سفید و نسکافه ای

حال قصد داریم به توضیحاتی در مورد این مقاله بپردازیم با ما همراه باشید، هماطور که در تصاویر بالا مشاهده مینمایید.

سمت راست ورودی فضایی بصورت اسپانیایی تعبیه گردیده است که باعث زیبایی دو چندان فضا و با توجه افزایش حجم فضا باعث افزایش جاداری فضای فوق نیز گردیده است.

دستگیره های این کابینت اشپزخانه  رنگی از نوع مخفی بوده و در قسمت هوایی بصورت لبه دار تعبیه گردیده است. در واقع میتوان گفت دربهای هوایی دارای لبه ایی میباشند که توسط ان میتوان دربها را باز نمود.

کابینت کلاسیک , کابینت چوبی , مدل کابینت ممبران , لیست قیمت کابینت ,کابینت اشپزخانه

فضای هود در این کابینت اشپزخانه رنگی بصورت شومینه ایی تعبیه گردیده است. که در زیبایی و کاربرد ان بسیار موثر بوده است، با توجه به محل قرارگیری دکوری های شلفی میتوان گفت که فضای بسیار دلنشینی را از سمت پذیرایی دار میباشیم. و با تزئین دکوری ها میتوان فضای زیبایی را داشته باشیم.

کابینت اشپزخانه رنگی

با توجه به فضاسازی موجود طراح خوش ذوق میبایست. فضای یخچال را در محلی که تداخلی با سایر ملزومات اشپزخانه نداشته باشد. تعبیه میکرد که بهترین فضا برای این کار کنار درب ورودی میباشد.

معمولا فضای زیر گاز را کشو تعبیه میکنند. تا خانم خانه بتواند به راحتی به کشوهای کابینت اشپزخانه رنگی دو رنگ  دسترسی داشته باشد ، همانطور که در بالا مشاهده مینمایید. در این فضا نیز این موضوع صادق است، اما نکته ای وجود دارد. ان تقسیم فضای زیر گاز به یک کمد دیگر در کنار کشو میباشد. که موجود اسودگی دسترسی به کمد ثابتی سمت راست میباشد. در این مقاله از جذابیت های کابینت رنگ سفید و نسکافه ای صحبت شده است.

کابینت کلاسیک , کابینت چوبی , مدل کابینت ممبران , لیست قیمت کابینت ,کابینت اشپزخانه

با تشکر از زحمات شما عزیزان امیدوارم مقاله فوق مفید واقع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.