آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت ممبران اشپزخانه کوچک

چکیده این مطلب :

در این مقاله قصد داریم به توضیحاتی مختصر در مورد کابینت ممبران اشپزخانه کوچک (کابینت ممبران) برای اشپزخانه های کوچک بپردازیم یکی از موارد بسیار حائز اهمیت در کابینت ممبران کلاسیک جلوه سازی فضا مشابه کابینتهای سلتنتی میباشد که بسیاری از مردم دوستدار نمونه ایی از این کابینت ها را داشته باشند. این کابینت ها […]

در این مقاله قصد داریم به توضیحاتی مختصر در مورد کابینت ممبران اشپزخانه کوچک (کابینت ممبران) برای اشپزخانه های کوچک بپردازیم

یکی از موارد بسیار حائز اهمیت در کابینت ممبران کلاسیک جلوه سازی فضا مشابه کابینتهای سلتنتی میباشد که بسیاری از مردم دوستدار نمونه ایی از این کابینت ها را داشته باشند. این کابینت ها سبکی کلاسیک دارند که زیبایی هر چه بیشتر اشپزخانه شما می افزایند.

با توجه به درخواست کارفرما محترم ما کابینت زیر با توجه به کوچکی فضا با تمامی استاندارهای کابینت سازی مطابقت داده شده تا بهترین خروجی را به ما بدهد در ادامه به توضیحاتی در مورد سایر قسمت ها خدمت شما عزیزان ارائه مینماییم.

تصاویر کابینت ممبران اشپزخانه کوچک

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده مینمایید تمامی فضاسازی ها بصورت صحیح صورت گرفته / کنار سینک فضایی مناسب برای میز کار خانم خانه در نظر گرفته شده که میتوانند به راحتی وسایل مورد نیاز جهت شست و شو و یا ابکشی ظروف را در این مکان انجام دهند در قسمت کنار گاز نیز فضای میز کار نیز تعبیه گردیده است که میتوان به راحتی وسایل مورد نیاز اشپزی را در این محل قرار داد.

کابینت ممبران اشپزخانه کوچک 6

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید با اینکه فضای اشپزخانه کوچک است اما فضای قرار گیری فر و مایکروفر بصورت مجزا تعبیه گردیده و فضای مناسب قرارگیری ماشین لباسشویی در کنار کمد سینک نیز مشهود است ، یکی دیگر از مواردی که میتوانید مشاهده نمایید فضاسازی مناسب برای قرارگیری یخچال سایدبای ساید است که باعث کامپلکت شدن این اشپزخانه گردیده است. برای زیبا سازی آشپزخانه کوچک خود خوب است از کابینت که زیبایی بسیاری دارند استفاده کنید. ممبران یکی از انواع کابینت است که به تازگی طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

ممنون بابت وقتی که گذاشتید برای مطالعه این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.