آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

چند نمونه کمد دیواری و کلوزت و نکات مهمی در مورد طراحی کمد دیواری

چکیده این مطلب :

امروز در این مقاله قصد داریم چند نمونه کمد دیواری و کلوزت به نمایش بگذاریم و شما را با نکات مهم طراحی کمد دیواری آشنا کنیم.

در این پست قصد داریم به شما عزیزان چند نمونه کمد دیواری و کلوزت که در خانه های امروزی بسیار کاربرد دارد را معرفی کنیم.

چند نمونه کمد دیواری و کلوزت و نکات مهمی در مورد طراحی کمد دیواری 1    چند نمونه کمد دیواری و کلوزت و نکات مهمی در مورد طراحی کمد دیواری 2 همانطور که در عکس ها مشاهده میکنید ، طراحی کمد با توجه به فضاهای مختلف بسیار متفاوت میباشد. چند نمونه کمد دیواری و کلوزت و نکات مهمی در مورد طراحی کمد دیواری 3   چند نمونه کمد دیواری و کلوزت و نکات مهمی در مورد طراحی کمد دیواری 4

نکات مهمی در مورد طراحی کمد

 طراحی چند نمونه کمد دیواری باید به تمامی نکات زیر توجه نمود تا ، کمد دیواری عالی داشته باشید.

1- عمق کمد حداقل 60 سانتی متر باشد => دلیل : تا فضای مناسبی برای قرار گرفتن لباس ها در عرض باشد 

2 – ارتفاع مفید قسمت پایینی کمد باید 190 باشد => با اینکار ما فضای بسیار مناسبی برای قرارگیری لباس ها که ارتفاع مورد نیاز آن ، 120 سانتی متر میباشد ایجاد نموده ایم ، در قسمت پایینی آن دو طبقه قرار میدهیم.

 3- ساخت فضایی برای دپو وسایل کم استفاده : معمولا فضای بالایی کمد را برای این مهم طراحی و مورد استفاده قرار میدهند.

4- ساخت فضای مناسب برای کفش ها : معمولا در قسمت سمت راست یا چپ کمد فضایی با طبقات زیاد را جهت قرارگیری کفش ها و وسایل خورده ریز در نظر میگیرند.

5- کشو : یکی از مهمترین فضاهای مورد استفاده در کمد فضای کشو ها میاشد که بسیار مورد استفاده قرار میگرند که ابعاد استاندارد آنها به شرح ذیل میباشد : عمق 50 ارتفاع 25 تا 30 عرض تا 60

6- یکی دیگر از نکات مهم در کمد دیواری استفاده از دیوایدر میباشد که فضای داخل ، کشو را به چند بخش تقسیم مینماید. در این مطلب می توانید چند نمونه از کمد دیواری های مدرن را ببینید و با توجه به نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.