آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینتهای خاص

چکیده این مطلب :

در این مقاله آموزشی قصد داریم به توضیحاتی در مورد روش تولید ، متریال عمومی مصرفی و … در کابینتهای خاص در سال جدید بپردازیم.

در این بخش قصد داریم به توضیحاتی در مورد روش تولید ، متریال عمومی مصرفی و … در کابینتهای خاص بپردازیم

کابینتهای با اشکال نا منتظم

همانطور که در عکس مشاهده مینمایید در روکش کابینتها از اشکال نامنتظم و خاص استفاده شده که زیبایی خاصی رو به کابینت داده ، روش تولیدی اینگونه طرح و سبکها بسیار پیچیده نیستند و به آسانی قابل دسترس هستند. برای تولید این نوع کابینت ها با استفاده از دستگاههای سی ان سی میتوان این اشکال را برای کابینت آشپزخانه بوجود آورد که جلوه بسیار متفاوتی دارد.

بعد از انجام کارهای سی ان سی نیاز است تا ام دی اف و یا چوب سی ان سی شده را با روکش رنگ پاششی پوشش دهیم سپس با پلی استر روکش کنیم تا ماندگاری همشگی داشته باشد .شایان بذکر است اجرا این نوع کابینت خاص در کشور عزیزمان ایران امکان پذیر است.کابینت,کابینت خاص,کابینت کورین,کابینت کار ,کابینت ام دی اف , کابینت هایگلاس

کابینت ترکیبی کلاسیک و مدرن

همانطور که مستحضر هستید در دنیای امروز تجمل گرایی اولین رکن برای دکور منازل میباشد در این یکی از لوکسترین و زیباترین این نوع ترکیبات را نشانتان میدهیم و شما عزیزان را با روشهای تولیدی آن آشنا میکنیم

کابینت,کابینت خاص,کابینت کورین,کابینت کار ,کابینت ام دی اف , کابینت هایگلاس

همانظور که در عکس مشاهده مینمایید بجای استفاده از پایه های ساده استیل که معمولا در کابینت ها استفاده میشود از پایه های چوبی خاص که توسط روش تولید خراطی به تولید رسیده استفاده گردیده و جالب توجه است تهیه و استفاده این نوع پایه ها فقط برای آشپزخانه های دکوری توصیه میگردد.

همانطور که مشاهده مینمایید بجای استفاده از صفحات کورین یا کوراتز از صفحات خاص فلزی(استنلس استیل ) استفاده نموده اند که این مهم خود بسیار حائز اهمیت است.

استفاده از گاز اینداکشن یا گاز الکتریکی یکی دیگر از موارد خاص این نوع آشپزخانه میباشد که دیگر از شعله مستقیم گاز و احتمال پیچیدن بوی بد گاز در خانه را نخواهیم داشت و این بسیار قابل توجه است ، در بالای گاز نیز از بهترین و خاصترین نوع هود که میتوان برای کابینت آشپزخانه در نظر گرفت استفاده نموده اند.

عدم استفاده از دستگیره : همانطور که در طرح مشاهده مینمایید در این طرح از دستگیره در هیچ جای کار استفاده نشده و تمام کار بصورت مخفی میباشد.

متریال مصرفی کابینتها : متریال مصرفی کابینت از جنس نیمن آلمان و پلی گلاس آلمان میباشد که از لحاظ درجه کیفیت سطح بسیار خوبی را دارا میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.