آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت آشپزخانه برای خانه نقلی

چکیده این مطلب :

در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد کابینت آشپزخانه برای خانه نقلی بپردازیم که به زیبایی دکور گردیده است . دکوراتیو کار کردن در فضاهای کوچک بسیار سختی میباشد اما در این پست شما عزیزان شاهد طراحی دکوراتیو توسط طراح خوش ذوق این پروژه میباشید لذا در ادامه با ما همراه باشید تا نکات […]

در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد کابینت آشپزخانه برای خانه نقلی بپردازیم که به زیبایی دکور گردیده است .

دکوراتیو کار کردن در فضاهای کوچک بسیار سختی میباشد اما در این پست شما عزیزان شاهد طراحی دکوراتیو توسط طراح خوش ذوق این پروژه میباشید لذا در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهم در اجرای این کابینت آشپزخانه را برای شما عزیزان بازگو نمایم.

کابینت آشپزخانه برای خانه نقلی

فضایی برای فر و مایکروفر گردیده که توسط کمد بلند این مهم ایجاد گردیده است و محلی مناسب برای قرارگیری فر و مایکروفر میباشد ، برای از بین بردن زمختی نمای خارجی کمد فرو مایکروفر در کنار وردی اشپزخانه و نمای بلند از لایت باکسهایی استفاده گردیده که باعث ایجاد فضایی با هارمونی بالا گردیده است ، در پشت این فضا که به فضای مرده مشهور است میز بار و باکس بار تعبیه گردیده که باعث شده از فضا حداکثر استفاده گردد.

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

در قسمت سمت چپ فضای مناسب گاز ، سینک میباشد که با توجه به شکست داشتن دیوار فضاسازی ها بصورت کامل انجام شده و تمامی وسایل اعمم از ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، سینک ، گاز در این فضا جانمایی گردیده است .

تلفیق چوب و نور از دیرباز باعث دلنشینی فضاهای مختلف میگردید در این تصاویر هم شما عزیزان شاهد استفاده از فضاسازی ها توسط نورهای مخفی یا در قالب ویترین میباشید.

ایجاد هارمونی در فضای منزل باعث یکپارچگی محیطی و استفاده بهتر از فضا میگردد که در این پروژه این نکته نیز رعایت گردیده است و فضای تی وی ست نیز هم رنگ با کابینتهای اشپزخانه تعبیه گردیده است .

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

و محلی برای کتابخانه در قسمت سمت راست تی وی ست تعبیه گردیده است که کارفرما میتواند از این فضا بیشتر استفاده را ببرد.

ممنون از شما عزیزان برای وقتی که جهت مطالعه این مقاله صرف کردید امیدوارم مفید واقع گردد.باتشکر مدیریت گروه خدماتی فیدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.