آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت آشپزخانه مدرن امروزی

چکیده این مطلب :

سلام خدمت همه عزیزان در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد یک واحد کابینت آشپزخانه مدرن که دارای فضای کابینت آشپزخانه امروزی تمیز و کثیف میباشد صحبت نماییم با ما همراه باشید. همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید این منزل مسکونی دارای دو سیستم آشپزخانه امروزی مجزا میباشد که به این شکل تفکیک […]

سلام خدمت همه عزیزان در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد یک واحد کابینت آشپزخانه مدرن که دارای فضای کابینت آشپزخانه امروزی تمیز و کثیف میباشد صحبت نماییم با ما همراه باشید.

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید این منزل مسکونی دارای دو سیستم آشپزخانه امروزی مجزا میباشد که به این شکل تفکیک گردیده:

آشپزخانه تمیز : محلی که حالت دکوری و باعث زیبایی فضا میگردد.

آشپزخانه کثیف : محلی که مخصوص پخت و پز بوده و امور روزمره اشپزی در ان صورت میگیرد.

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی خدمت شما عزیزان عرض کردیم یخچال ساید بای ساید نباید کنار دیوار قرار بگیرد لذا در این فضا نیز به منظور جلوگیری از بروز این مشکل در کنار یخچال کمد بلندی تعبیه گردیده است که مانع از گیر کردن درب یخچال ساید به دیوار میگردد(البته در تصاویر یخچال معمولی میباشد)

کابینت آشپزخانه امروزی

به منظور ایجاد قرینگی در فضای اشپزخانه از دو ماشین لباسشویی در دو سمت ورودی اشپزخانه کثیف استفاده گردید است .

ترکیب رنگی این فضا مشابه سایر طرح از دو ترکیب سفید و طرح چوب استفاده گردیده است که بسیار به زیبایی فضا و ایجاد هارمونی محیط با کابینت اشپزخانه کمک مینماید.

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

یکی از مواردی که باعث افزایش زیبایی دو چندان فضا گردیده است حجمی سازی فضای نماها میباشد که باعث افزایش زیبایی دو چندان فضای کابینت اشپزخانه میگردد.

به منظور از بین بردن یکپارچگی فضای داخل اشپزخانه در کنار نمای یخچال از چند دکوری استفاده گردیده است که میتوان داخل انرا از وسایل مختلف پر نمود.

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

یکی از سوالاتی که از ما پرسیده میشود این است که درب کمدی که بصورت افقی خورده است به چه شکلی باز میشود و باید عرض کنم بصورت جکی میباشد که درب ان با مگنت باز و بسته میگردد.

با تشکر از شما عزیزان که برای مطالعه این مقاله وقت گذاشتید ، امیدوارم مفید واقع گردد.

با تشکر مدیریت گروه خدماتی فیدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *