آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت آشپزخانه مدرن با ترکیب سفید و تیره

چکیده این مطلب :

با سلام خدمت شما عزیزان در این پست قصد درایم به توضیحاتی در مورد این کابینت آشپزخانه مدرن بپردازیم ، در سمت چپ اشپزخانه شما عزیزان شاهد فضا سازی بسیار مناسب جهت قرار گیری فر و مایکروفر و فضای گاز هستید ، برای کمد فر و مایکروفر از کمد بلند استفاده گردیده است و برای […]

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

با سلام خدمت شما عزیزان در این پست قصد درایم به توضیحاتی در مورد این کابینت آشپزخانه مدرن بپردازیم ، در سمت چپ اشپزخانه شما عزیزان شاهد فضا سازی بسیار مناسب جهت قرار گیری فر و مایکروفر و فضای گاز هستید ، برای کمد فر و مایکروفر از کمد بلند استفاده گردیده است و برای محل قرارگیری گاز نیز از کمدی هوایی بصورت دو پله استفاده گردیده.

در سمت چپ فضایی برای قرارگیری یخچال تعبیه گردیده است که توسط کمد های بلند محصور گردیده ، در وسط فضای کابینت آشپزخانه مدرن نیز از ایلندی تعبیه گردیده است که علاوه بر فضاسازی زیبا ، محل مناسبی برای صرف غذا میباشد در واقع محل مناسبی برای میز ناهارخوری بحساب میاید.

کابینت آشپزخانه مدرن

نور پردازی یکی از ایتم های بسیار مهم در طراحی فضای داخلی اشپزخانه میباشدکه در این فضا مشاهده مینمایید. زیبایی فضای خانه خود را با کابینت های ما چند برابر کنید. همانطور که در عکس مشاده می کنید رنگ روشن و تیره زیبایی بیشتری به فضا بخشیده و هارمونی خاصی با هم دارند. استفاده از رنگ روشن و تیره در کنار هم در آخرین ژورنا های مد اروپا دیده می شود که خانه های کاملا مدرن هستند. خود و خانه خود را با آخرین مد دنیا هماهنگ کنید و از آن لذت ببرید.

این آشپزخانه مدرن مشابه سایر اشپزخانه های موجود در ارشیو مجموعه ما فاقد اشپزخانه مطبخ میباشد و فقط اشپزخانه تمیز دارد که عکس ان در تصاویر ذیل مشاهده مینمایید.

مشاوره در طراحی کابینت آشپزخانه

اگر بخواهیم به ترکیب رنگی این کار امتیاز بدهیم میتوان امتیاز 100 را به این سبک از طراحی و تلفیق رنگی اهدا نمود زیبا میتوان در این کابینت اشپزخانه ظرافت و دقت را در کنار هم مشاهده کرد که باعث متمایز شدن این کابینت آشپزخانه مدرن با سایر کابینتهای اشپزخانه میگردد.

با تشکر از شما عزیزان که جهت مطالعه مقاله وقت گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *