آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت آشپزخانه مدرن لوکس

چکیده این مطلب :

کابینت مدرن لوکس یکی از انواع طراحی های کابینت برای آشپزخانه است. این نوع طراحی امروز مورد توجه افراد زیادی قرار دارد. افرادی که می خواهند فضایی مدرت در آشپزخانه خود ایجاد کنند. بنابراین در این نوشته، به توضیحاتی در مورد یک واحد کابینت آشپزخانه لوکس می پردازیم. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می […]

کابینت مدرن لوکس یکی از انواع طراحی های کابینت برای آشپزخانه است. این نوع طراحی امروز مورد توجه افراد زیادی قرار دارد. افرادی که می خواهند فضایی مدرت در آشپزخانه خود ایجاد کنند. بنابراین در این نوشته، به توضیحاتی در مورد یک واحد کابینت آشپزخانه لوکس می پردازیم.

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، این فضا ترکیبی بسیار دلنشین از ترکیب سه رنگ زیبای سفید و مشکی مات و گردویی است. این ترکیب رنگ باعث افزایش زیبایی دو چندان این کابینت مدرن لوکس  آشپزخانه شده است. در این آشپزخانه از گار رومیزی برقی معروف به گازهای اینداکشن استفاده شده که در زیبایی فضا بسیار موثر است. نکته جالب در این فضا استفاده از هود جزیره است که دارای قیمت بسیار بالایی نسبت به سایر هودهای آشپزخانه است اما از لحاظ زیبایی می توان گفت دنیای متفاوتی را دارد.

طراحی منحصر به فرد کابینت مدرن لوکس در آشپزخانه

منحصربه فرد بودن نوع طراحی باعث دلنشین شدن فضای کابینت آشپزخانه می شود. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، طراح سعی کرده تا با تلفیق فضای کابینت آشپزخانه با فضاهای دکوراتیو، محیطی دلنشین ایجاد کند.

همچنین با توجه به متراژ آشپزخانه، فضای مناسبی برای قرارگیری میز نهارخوری تعبیه شده است. با این جانمایی، به راحتی چهار نفر در این فضا می توانند صبحانه، ناهار و شام میل کنند. این چینش، علاوه بر ایجاد زیبایی باعث زیباسازی فضا نیز شده است. این منزل مسکونی مطبخ نیز دارد که باعث بهتر استفاده کردن از فضا شده است.

کابینت آشپزخانه مدرن لوکس 7

 

فضای یخچال مطابق آنچه در طرح مشاهده می کنید با کابینت های بلند هوایی محصور شده که این مهم باعث زیباتر شدن فضای کابینت مدرن لوکس آشپزخانه شده است.

همانطور که در تمامی کارهای لوکس امروزی مشاهده می کنید، فضای آشپزخانه های مدرن فاقد دستگیره دکور است که این مهم باعث زیبایی فضای آشپزخانه می شود. بنابراین دیگر روی کابینت آشپزخانه تعداد زیادی دستگیره نمی بینیم. همین مسئله به خلوت شدن و مدرن شدن فضای آشپزخانه کمک می کند.

تعبیه فضای کمد فر و مایکروفر نیز باعث ایجاد هارمونی محیطی اکسسوری ها شده است. فضای تلویزیون نیز مطابق سایر فضاسازی ها دکور شده و دارای هارمونی محیطی بسیار زیبایی است که در آن از ترکیب سه رنگ سفید و مشکی مات و رنگ گردویی نیز استفاده شده است.

کابینت آشپزخانه مدرن لوکس 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.