آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

دکورکردن آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک و فرامید

چکیده این مطلب :

دکورکردن آشپزخانه با کابینت هایگلاس امروزه در بازار حسابی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. اما شاید مزایای آن و تاثیر محیطی آن در آشپزخانه برای شما کاملا روشن نباشد. به همین دلیل می خواهیم توضیحاتی در مورد یک واحد کابینت آشپزخانه زیبا با ترکیب هایگلاس براق ترک و فرامید برجسته را به صورت تصویری […]

دکورکردن آشپزخانه با کابینت هایگلاس امروزه در بازار حسابی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. اما شاید مزایای آن و تاثیر محیطی آن در آشپزخانه برای شما کاملا روشن نباشد. به همین دلیل می خواهیم توضیحاتی در مورد یک واحد کابینت آشپزخانه زیبا با ترکیب هایگلاس براق ترک و فرامید برجسته را به صورت تصویری به شما ارائه کنیم.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، فضای گاز در وسط دو کمد بلند تعبیه شده است که باعث افزایش زیبایی فضا می شود. همانطور که در ویدیو موجود در سربرگ اصلی سایت موجود است، فاصله مناسب و استاندارد از نماهای جانبی رعابت شده تا از سوختگی نماها توسط گاز جلوگیری شود.

قرینه ساختن و دکورکردن آشپزخانه با کابینت هایگلاس

محل قرارگیری سینک با توجه به چیدمان فضا زیر پنجره در نظر گرفته شده است. همچنین فضای ماشین ها در دو سمت تعبیه شده تا در واقع با این کار قرینگی در فضای محل قرارگیری سینک به وجود بیاید. ایجاد چنین قرینه ای باعث ایجاد فضای مثلث آشپزخانه شده است. (فضای مثلث آشپزخانه چیست؟ به قرار گیری سینک / گاز / یخچال در سه کنج آشپزخانه مثلث آشپزخانه می گویند.)

ایجاد قرینگی را در فضای این کابینت هایگلاس مشاهده می کنید. در قسمتی که یخچال قرار دارد، دو کمد باریک و بلند قرار گرفته اند که از جنس فرامید ساخته شده اند. این دو کمد به صورت دقیق، فضای یخچال را پوشش می دهند یا به اصطلاح کاور می کنند. ضمن اینکه در دو سمت دیگر نیز فضای فر و مایکروفر در نظر گرفته شده است.

چشم نوازی آشپزخانه با کابینت هایگلاس

وقتی قرار است برای دکورکردن آشپزخانه اقدام کنیم، کارهای زیادی باید انجام شود. به عنوان مثال، برای ایجاد هارمونی بهتر و اینکه چشم نوازی این فضا هر چه بیشتر شود، کنار سینک از کمد بلند استفاده شده که با نماهای حجمی کاور شده است. این کار، زیبایی فضا را چندبرابر کرده است.

الببته چیشن این فضا به همین جا ختم نشده است. بلکه کنار آن، از سه کمد عمود بر کمد بلند استفاده شده است که درب آنها به صورت جکی باز می شود. این ترفند چیدمانی و طراحی نیز به زیبایی فضای کمد کمک می کند. نکته دکوراسیونی دقیقی هم در اینجا وجود دارد.

نکته این است که با استفاده از چنین ترفندهایی یک فضای دکوری ایجاد شده است که می توان وسایل دکوراتیو را روی آن قرار داد. نکته آخر اینکه در فضای کابینت آشپزخانه هایگلاس یک عدد ایلند تعبیه شده است که می توان به عنوان میز ناهارخوری نیز از آن استفاده کرد و در دو قسمت آن نیز فضای استفاده کمدی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.