آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت اشپزخانه ترکیب سفید و مشکی

چکیده این مطلب :

در این مقاله شما عزیزان با کابینت ترکیبی سفید و مشکی بیشتر اشنا خواهید شد

با سلام خدمت همه عزیزان در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد کابینت اشپزخانه با ترکیب سفید و مشکی بپردازیم ، با ما همراه باشید

ترکیب دو رنگ سفید و مشکی از دیرباز تلفیق بسیار زیبایی بوده که توجه افراد را به خود جلب مینماید در این پست تصاویری از اجرای کابینت ترکیبی سفید و مشکی مشاهده مینمایید که بدون دستگیره و بصورت مگنتی برای کابینتهای هوایی و با دستگیره مخفی برای کابینتهای زمینی اجرا گردیده است.

تصاویر کابینت اشپزخانه ترکیب سفید و مشکی

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید صفحه رویه از جنس کورین میباشد که باعث زیباتر شدن فضای اشپزخانه گردیده است ، و استفاده از این متریال ( کورین روی صفحه کابینت ) باعث بالاتر عمر مفید صفحه رویه و کابینت اشپزخانه میگردد.

کابینت کلاسیک , کابینت چوبی , مدل کابینت ممبران , لیست قیمت کابینت ,کابینت اشپزخانه

برای زیباتر شدن فضای اشپزخانه فضای سقف ، توسط سقفهای فلکسی کاور شده که به زیبایی فضا افزوده است و ایجاد هارمونی دلنشینی برای محیط میسر گردیده است.در این طراحی سعی گردیده محل قرارگیری گاز دقیقا در وسط قرار بگیرد و باعث ایجاد قرینگی و ایجاد زیباسازی فضا گردد.

همانطور که در تصاویر کابینت اشپزخانه بالا مشاهده مینمایید فضای زیر گاز از سه عدد کشو استفاده گردیده که باعث کابردی تر شدن فضای زیر گاز گردیده است.

یکی از نکات مهم در این اشپزخانه استفاده از فضای کمد یخچال بصورت فیت میباشد که تجربه بالای مجری این پروژه را نشان میدهد و این موضوع است که برای پشت یخچال فضایی برای گردش هوا تعبیه گردیده است که باعث گردش بهتر هوا در فضای پشت یخچال میگردد.

کابینت کلاسیک , کابینت چوبی , مدل کابینت ممبران , لیست قیمت کابینت ,کابینت اشپزخانه

با کمی دقت برروی فضای کانتر میتوانید مشاهده نمایید که از پریزهای روکار برای استفاده بهتر از محیط کانتر استفاده گردیده که در مواردی استفاده از ابمیوه گیری ، چرخ گوشت یا حتی شارژ موبایل استفاده میگردد ، فقط باید در هنگام خرید به کیفیت ان دقت نمایید که به وسیله برقی اسیبی نزند.

متشکرم بخاطر وقتی که جهت مطالعه این مقاله گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *