آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت اشپزخانه قهوه ایی پتینه و کرم ساده

چکیده این مطلب :

با سلام خدمت همه دوستان در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد یک پروژه متفاوت بپردازیم که در آن کابینت قهوه ای پتینه و کرم ساده استفاده شده است. ترکیب رنگی این پروژه باعث متمایز شدن فضا سازی کابینت اشپزخانه گردیده است ، همانطور  که در تصاویر ذیل مشاهده مینمایید فضای یخچال توسط […]

با سلام خدمت همه دوستان در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد یک پروژه متفاوت بپردازیم که در آن کابینت قهوه ای پتینه و کرم ساده استفاده شده است.

ترکیب رنگی این پروژه باعث متمایز شدن فضا سازی کابینت اشپزخانه گردیده است ، همانطور  که در تصاویر ذیل مشاهده مینمایید فضای یخچال توسط کمدهای بلند محصور گردیده است که باعث کاور شدن یخچال و زیباتر شدن فضا میگردد. کابینت قهوهای پتینه و کرم ساده جلوه بسیاری به فضای آشپزخانه شما می دهد.

استفاده از دستگیره های فاقد دستگیره به عبارت بهتر دستگیره های مخفی باعث زیباتر شدن فضا و یکپارچگی فضا گردیده است ، دو پله شدن فضای بالای گاز که د ران از گازهای اینداکشن یا برقی استفاده گردیده است باعث دلنشین تر شدن فضای اشپزخانه گردیده.

کابینت قهوه ای پتینه و کرم ساده

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی فضای اشپزخانه این است که این فضا حکم فضای دکوری منزل را دارد و فضای اشپزخانه مخصوص طبخ در پشت این فضا وجود دارد که باعث کمتر شدن استفاده از این فضا و دکوراتیو شدن فضای اشپزخانه گردیده است.

در اکثر کابینتهای اشپزخانه امروزی تعبیه ایلندی که دارای فضای نشیمن صندلی برای دو الی سه نفر وجود داشته باشد جز نکات کلیدی بحساب میاد ، در این اشپزخانه شما عزیزان شاهد این نکته در مورد طراحی فضای ایلند میباشید که باعث راحتر شدن استفاده کارفرما و مرتب تر شدن فضا نسبت به کابینتهایی که فاقد میز ناهارخوری بوده میگردد ، زیرا در صورت عدم وجود میز ناهارخوری در فضای ایلند نیاز به خرید میز ناهارخوری میباشد که باعث از بین رفتن هارمونی فضا و کوچک شدن فضای داخلی اشپزخانه میگردد.

کابینت اشپزخانه قهوه ایی پتینه و کرم ساده 8

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید فضای اشپزخانه طبخ در انتهای این فضا قرار گرفته و در واقع میتوان فضای طبخ غذا را در تصاویر مشاهده نمود ، یکی از مواردی که بسیار حائز اهمیت است جانمایی فضای اشپزخانه کثیف در فضای اشپزخانه است که خارج از دید میهمان باشد که در این فضا استفاده گردیده است. در این مقاله نمونه کار کابینت قهوه ای پتینه و کرم ساده را بررسی کردیم.

کابینت اشپزخانه قهوه ایی پتینه و کرم ساده 8

با تشکر از شما عزیزان برای زمانی که صرف مطالع این مقاله نمودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.