آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت اشپزخانه هایگلاس سفید و طلایی

چکیده این مطلب :

در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد یک کابینت اشپزخانه متفاوت بپردازیم ، کابینت اشپزخانه مدرن با تلفیق زیبای کابینت سفید و طلایی که بسیاری انرا نقد میکنند و بسیاری میگویند بسیار زیباست ، لطفا شما عزیزان با نظرات سازندتان ما را همراهی نمایید. برای داشتن یک آشپزخانه شیک لازم است تا با […]

در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد یک کابینت اشپزخانه متفاوت بپردازیم ، کابینت اشپزخانه مدرن با تلفیق زیبای کابینت سفید و طلایی که بسیاری انرا نقد میکنند و بسیاری میگویند بسیار زیباست ، لطفا شما عزیزان با نظرات سازندتان ما را همراهی نمایید. برای داشتن یک آشپزخانه شیک لازم است تا با آخرین مد سال پیش بروید. همان طور که می دانید کابینت سفید و طلایی یک رنگ لاکچری برای بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه شما می باشد.

در این کابینت اشپزخانه مدرن نیز از تلفیق حجیم کردن فضا ها استفاده گردیده است ، در وقاع در این فضا سازی ها ما در قسمت کابینتهای هوایی شاهد یک شکست و دو پله بودن فضا هستیم که باعث زیبایی دو چندان فضا گردیده است .

کابینت سفید و طلایی

استفاده از دستگیرهایی بزرگ در فضای کابینتهای هوایی و نیز یکی از نکات کلیدی میباشد که باعث زیبایی فضای این کابینت اشپزخانه گردیده است ، در کنار فضای ورودی اشپزخانه کثیف یا همان مطبخ که برای ان درب نیز تعبیه گردیده ، دو کمد بلند تعیبه شده که یکی فضا قرارگیری وسایل و دیگری کمد مایکروفر میباشد.

در ابتدای کمد یک یک فضای دکوراتیو تعبیه شده که باعث زیباتر شدن فضای اشپزخانه از بین بردن زمختی نمای کناری کمد مایکروفر میگردد.

فضایی که برای یخچال تعبیه گردیده است برای دو یخچال دو قلو میباشد که این مورد از مورادی میباشد که در هنگام در طراحی حتما باید به ان اشاره نمود تا طراح بتواند فضای مورد نیاز را تعبیه نماید.

ایا تا بحال به این موضوع فکر نموده ایید که چرا کابینتهای هوایی رنگ روشن و کابینتهای زمینی رنگ مکمل ( تیره ) میباشد ؟ زمانی که این ترکیب برای فضای اشپزخانه تعبیه میگردد دلیل ان اینست که با روشن بودن رنگ کابینتهای هوایی نور در فضا بهتر تقسیم شده و فضای کابینت اشپزخانه نیز بزرگتر به چشم میاد ، مورد بعدی اینست که کابینت های زمینی با رنگ تیره در بلند مدت در اثر استفاده خیلی دیرتر کثیف میشوند که این دلایل باعث انتخاب این نوع ترکیب در اکثر کابینت اشپز خانه ها گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.