آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

چند مدل کابینت مدرن برای دکوراسیون آشپزخانه ها

چکیده این مطلب :

سبک مدرن در دکوراسیون آشپزخانه به معنای استفاده از کابینت مدرن است. به دلیل اینکه رکن اصلی در فضای آشپزخانه را می توان کابینت تعریف کرد، عمدتا سبک کابینت است که دکوراسیون کلی آشپزخانه را مشخص می کند. مدرنیته به معنای استفاده حداقل تزیینات و حضور خطوط صاف و ساده در طراح است. در کابینت مدرن هم تزیینات به حداقل و اغلب صفر رسیده و سطحی صاف بر روی صفحات کابینت دیده می شود.

سبک مدرن در دکوراسیون آشپزخانه به معنای استفاده از کابینت مدرن است. به دلیل اینکه رکن اصلی در فضای آشپزخانه را می توان کابینت تعریف کرد، عمدتا سبک کابینت است که دکوراسیون کلی آشپزخانه را مشخص می کند. مدرنیته به معنای استفاده حداقل تزیینات و حضور خطوط صاف و ساده در طراح است. در کابینت مدرن هم تزیینات به حداقل و اغلب صفر رسیده و سطحی صاف بر روی صفحات کابینت دیده می شود.چند مدل کابینت مدرن طرح 2019 که  لازم است شما نیز آنها را ببینید.

مدل جدید کابینت مدرن

امروزه انواع مختلفی از مدل های کابینتهای شیک و مدرنی در سرتاسر دنیا میتوان مشاهده نمود که این مهم باعث گردیده طراحان داخلی به فکر به روزرسانی سبک طراحی خود بنمایند در ذیل به چند مدل کابینت مدرن اشاره مینماییم

طراحی هایی با الهام گیری از طرحهای بین المللی

نوع و سبک طراحی کابینت با توجه به اهمیتی که در زیبایی منزل دارا میباشد دارای تنوع بسیار زیادی میباشد و همیشه طرفداران خاص خود را دارا میباشد در این بخش با ضمیمه کردن توضیحاتی شما را با انواع مدلها و سبکهای طراحی مدرن و دلایل حضور قسمتهای مختلف و نوع استفاده انها اشنا میکنیم.

کابینت مدرن اسپانیایی

در این طرح همانطور که مشاهده میکنید از سبک دکوراتیو استفاده نموده که فضای زیبا و دلنشینیو به مخاطب نشان میدهد ، در سمت راست هود فضای پکیچ قرار دارد که با کمد اسپانیایی سمت چپ هارمونی خوبیو بوجود اورده و همانطور که مشاهده مینمایید میز ناهارخوری بسیار شکیلی متصل به کانتر نموده و در این مدل طراحی کابینتها فاقد دستگیره بوده و بصورت مخفی میباشند.

مدل جدید کابینت مدرن

 

کابینت مدرن ترکیبی

در این طرح از کابینت های فاقد دستگیره با بهره گیری از یراق آلات خاص که در ادامه توضیحات قابل رویت میباشد  استفاده گردیده ، یراق الاتی خاص همچون جکها HF . HK . HL . HS  شرکت اتریشی بلوم و ریل های ارام بند بلوم و یراق الات لوکس مشابه دیگر

نکته جالب در این آشپزخانه استفاده از گازهای الکتریکی یا اینداکشن میباشد که به گاز نیازی ندارد و فقط با برق کار میکند .

و دلیل حضور این نوع سینک و گاز وجود آشپزخانه دوم میباشد ک طبخ غذا در آن فضا انجام میپذیرد و همانطور که در ابتدا اشاره شد فقط این نوع اشپزخانه ها حکم دکور را دارا میباشند.

چند مدل کابینت مدرن برای دکوراسیون آشپزخانه ها 1

مدل جدید کابینت مدرن

کابینت مدرن

مدل جدید کابینت مدرن

چند نمونه آشپزخانه مدرن

چند مدل کابینت مدرن

چند مدل کابینت مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *