آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کمد دیواری فرامید

چکیده این مطلب :

در این پست قصد داریم به توضیحاتی بسیار مختصر در مورد کمد دیواری با دربهای فرامید خدمت شما عزیزان ارائه نماییم کمد دیواری  فرامید یکی از موارد بسیار مهم در منزل است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی استفاده از ان بسیار حائز اهمیت است ،استفاده از متریال های مختلف در ساخت این وسیله بسیار […]

در این پست قصد داریم به توضیحاتی بسیار مختصر در مورد کمد دیواری با دربهای فرامید خدمت شما عزیزان ارائه نماییم

کمد دیواری  فرامید یکی از موارد بسیار مهم در منزل است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی استفاده از ان بسیار حائز اهمیت است ،استفاده از متریال های مختلف در ساخت این وسیله بسیار کاربردی در منزل باعث زیباتر شدن فضا و کاربردی تر شدن فضاسازی های منازل گردیده است.

با توجه به ارتفاع دیوار اتفاق دربهای کمد تا سقف تعبیه گردیده است و این خود باعث افزایش زیبایی فضای این کمد دیواری گردیده است ، استفاده از دستگیره های متری قدی نیز یکی دیگر از فاکتورهایی میباشد که به زیبایی این فضا افزوده است ، داخل فضای کمددیواری فرامید از ام دی اف سفید صابونی استفاده گردیده است ، که با توجه به بدون بدنه بودن کمد دیواری فوق باعث ایجاد هارمونی محیطی بسیار خوبی گردیده است.

کمد دیواری فرامید 9

تقسیم بندی داخلی این کمد دیواری طوری تعبیه گردیده است که میتوان از داخل کمد دیواری بهترین و کاربردی ترین نوع استفاده را برد .تعبیه سه کشو با ارتفاع 20 سانتی متر باعث ایجاد فضاسازی بسیار مناسبی را برای ما براورده خواهد کرد.

استفاده از اویزهای لباس در قسمت جاکفشی با فواصل زیاد و استفاده از مگنت بریا بازشدن دربهای کمددیواری فرامید یکی دیگر از موارد مورد استفاده در این کابینت اشپزخانه میباشد.

کیفیت دربهای فرامید : کیفیت ام دی اف فرامید جز برترین نوع ام دی اف تولید داخلی میباشد که میتوان از لحاظ کیفیت انرا هم وزن ورقهای خارجی نامید. و اگر بخواهیم از منظر کیفیت به ان نگاه کنیم و موارد مزایا و معایب انرا تقسیم نماییم به جرعت میتوان گفت که این متریال فقط دارای محاسن میباشد و فاقد معایب است .

 

با تشکز از شما عزیزان که برای مطالع این مقاله وقت گذاشتید. امیدوارم مفید واقع گردد. با تشکر مدیریت گروه خدماتی فیدر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.