آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

نظافت کابینت پلی اورتان

چکیده این مطلب :

نظافت کابینت پلی اورتان یکی از موارد مهم و حیاتی در نگهداری کابینتهای پلی اورتان و پولیشی میباشد در این مقاله ما به نکات مهم نظافت کابینت پلی اورتان میپردازیم.

سرفصل ها:

نظافت کابینت پلی اورتان

نظافت کابینت پلی اورتان یا کابینتهای پولیشی یک از موارد بسیار مهم و رایج در استفاده از کابینت های پلی اورتان و یا پولیشی میباشد ، در این مقاله ما قصد داریم تا در مورد نظافت کابینت پلی اورتان و روشهایی که باعث بالا رفتن این کابینت ها در اثر نظافت کابینت پلی اورتان میگردد خدمت شما عزیزان نکاتی را عرض نماییم.

 

تمیز کردن با مواد شوینده اسیدی :

تحت هیچ شرایطی نباید کابینت های آشپزخانه با رنگ پلی اورتان را با مواد شوینده اسیدی مثل وایتکس نظافت نمود زیرا باعث ایجاد کدری در رویه دربها میگردد. ، شاید این مهم در روز اول نظافت نمایان نگردد اما بعد از مدتی امکان کدر شدن آن بسیار بالاست.

نظافت دستمال تنظیف و آب  :

یکی از بهترین گزینه ها برای نظافت کابینت پلی اورتان آب و دستمال پارچه ایی میباشد که باعث عدم آسیب رسانی به کابینتها و تمیز شدن آنی و جلوگیری از عوارض جانبی مثل کدری خط و خش و غیره میگردد.

 

تمیز کردن با دستمال های نرم :

نظافت کابینت پلی اورتان با دستمال های نرم یکی از مواردی هست که بسیار در کابینتهای پلی اورتان براق حائز اهمیت است زیرا در صورت نظافت کابینت ها با دستمال زبر خط و خش روی دربها باقی مانده و امکان از بین بردن این خطوط وجود ندارد البته شایان عرض است که به این راحتی روی این دربها خط و خش نمیافتد اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

نظافت کابینت پلی اورتان 11

شست و شو :

بعضا از کافرمایان عزیز شنیده ایم که فرموده اند قصد شست و شو کابینتهای آشپزخانه بعد از نصب را دارند که باید عرض کنم این کار باعث نابودی کل کابینتها میگردد و بهتر است به هیچ عنوان این کار را انجام ندهند ، پیش تر گفتیم این سبک از کابینت در مقابل آب مقاومت خوبی دارد اما نه در مقابل شست و شو پس بهتر است مراقب آن در مقابل آنها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.