آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان

چکیده این مطلب :

4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان را میتوان مقاله ایی مختصر در مورد کابینت پلی اورتان دانست و شما با مطالعه مقاله 4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان میتوانید با این سبک کابینت تا حدودی آشنا گردید.

سرفصل ها:

4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان

1-کابینت پلی اورتان چیست؟

کابینت پلی اورتان در واقع همان کابینت ام دی اف است که سطح رویه آن با رنگ پلی اورتان کاور شده است که میتوان این رنگ را در مقایسه با سایر رنگها دارای مقاومت بالاتر و کیفیت بهتری معرفی نمود ، این رنگ از نظر چسبندگی مخصوصا روی سطوح ام دی اف خام بسیار مناسب است و به سرعت خشک میشود ، اما چرا با وجود سایر متریال ها باید سراغ کابینت رنگ پلی اورتان بیاییم که هم هزینه اجرایی بالا و هم هزینه نگهداری بالایی دارند ؟

4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان 2

پاسخ این سوال در مقاله 4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان این است : کابینت‌ های هایگلاس و یا ام دی اف مات معمولی که اصطلاحا بهشون چهار لب تخت هم میگویند ، به دلیل داشتن روکش ظاهر ساده‌ای دارند و نمی‌توان با CNC  مدل و طرح خاصی روی آن حکاکی کرد. همچنین برای محافظت از مغز ورق MDF یا هایگلاس باید حتماً از نوار لبه ی PVC استفاده کرد که از زیبایی کار می‌کاهد

و باعث ایجاد سفیدی بر روی لبه دربهای کابینت میگردد،  در صورتی که در ساخت کابینت ام دی اف خام رنگ شده تمام قسمت‌های درب کابینت با استفاده از رنگ پلی اورتان پوشش داده می‌شود و دست ما برای اجرا از نظر ضخامت درب، رنگ بندی و مدل آن بسیار بازتر میباشد نسبت به کابینتهای چهار لب تخت ، پس میتوان نتیجه گرفت در صورت نظر شما بر مبنای داشتن یک آشپزخانه لوکس بهترین گزینه انتخاب کابینت با رنگ پلی اورتان میباشد.

 

2- مزایای رنگ پلی اورتان چیست ؟

میتوان مهمترین بخش در مقاله 4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان این بخش نامید :

1-کیفیت بسیار بالای دربهای کابینت ها و ماندگاری رنگ روی دربها به مدت زیاد ( حدود  ده سال )

2- سریع بعد از پاشش خشک میشود و از شره کردن آن جلوگیری میشود

3-مقاوم در مقابل رطوبت و اشعه یو وی

4-تنوع رنگی بسیار گسترده

3-قیمت کابینت پلی اورتان :

کابینت پلی اورتان در سال 1401 مجموعه گروه خدماتی فیدر از متری 7 میلیون تا 9 میلیون تومان اجرا مینماید و دلیل این بازه قیمتی جنس رنگ ، ضخامت ام دی اف و یراق مصرفی میباشد ، که البته بهترین راه حل برای اطلاع از قیمت دقیق و دریافت پیش فاکتور تماس با مجموعه ما میباشد.

4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان 2

4-مراحل تولید کابینت رنگ پلی اورتان

1- ساخت بدنه و دربها : مرحله اول تولید کابینت آشپزخانه ساخت یونیت و سپس ساخت درب ها میباشد.

2-فرم دهی و ابزارزنی : قسمتهای طرح دار توسط سی ان سی ابزار خرده و آماده رنگکاری میگردد.

3-زیر سازی اولیه دربها :در ادامه بسته به رنگ انتخابی مشتری، یک یا چند لایه رنگ اولیه پاشیده می‌شود و پس از خشک شدن، برای رنگ انتخابی مشتری آماده می‌گردد.

4- پاشش رنگ نهایی : پس از زیر سازی، رنگ پلی اورتان مورد نظر بر روی قطعه پاشیده می‌شود تا سطحی یک دست و صیقلی درست شود. به این صورت که معمولا در سه الی پنج مرحله، هر قطعه رنگ می‌شود و پس از هر بار رنگ باید زمانی در حدود یک روز سپری شود. سپس مجدد رنگ پاشیده شود تا در نهایت به سطح یکدست مورد نظر برسید. به همین دلیل است که پروسه تولید و ساخت کابینت با رنگ پلی اورتان زمانی طولانی را طلب می‌کند

5- نصب نهایی یونیت ها و درب ها : و در انتها پس از آماده سازی کلیه قسمتها کار آماده نصب میگردد.

4 آیتم مهم در مورد کابینت پلی اورتان 2

با تشکر از شما عزیزان بابت مطالعه این مقاله امیدوارم مفید واقع گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.