آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

4 نکته مهم در مورد کابینت آشپزخانه پلی اورتان

چکیده این مطلب :

سلام دوستان عزیزم ما در این مقاله در مورد 4 ایتم مهم کابینت آشپزخانه پلی اورتان صحبت میکنیم که شامل 1 رنگ کابینت آشپزخانه پلی اورتان 2 اجرای متریال های مختلف بصری 3 دوام کابینت آشپزخانه پلی اورتان 4 نظافت و نگهداری میباشد

سرفصل ها:

کابینت آشپزخانه پلی اورتان شباهت بسیار زیادی بین کابینت با روکش ممبران ، روکش چوب وجود دارد ، اما زمانی که برای مقایسه مزایا و معایب کابینت های آشپزخانه با روکش پلی اورتان با همتای خود به کاوش عمیق تر می پردازید. واضح است که چرا پلی اورتان پوشش مورد علاقه ما برای آشپزخانه ها در هر شکل و اندازه است. برای اینکه دقیقاً نشان دهیم که چرا کابینت آشپزخانه پلی اورتان مورد علاقه ما هستند، ما 4 ویژگی اصلی را جمع آوری کرده ایم و آنها را در هر یک از این سه پوشش مقایسه کرده ایم. اجازه می‌دهیم نتایج خودشان صحبت کنند… 4 ویژگی و مزیت برتر کابینت آشپزخانه پلی اورتان در مقابل کابینتهای ممبران و روکش چوب با تمام چیزهایی که از یک روکش آشپزخانه (دوام، مقاومت در برابر حرارت، سهولت در تمیز کردن و نگهداری و زیبایی دلپذیر برای نام بردن از چند مورد) نیاز است، بیایید نگاهی به ویژگی های اصلی کابینت آشپزخانه، ممبران روکش چوب و پلی اورتان بیندازیم و وزن کنیم. نقاط قوت و ضعف خود را بیان کنند.

4 نکته مهم در مورد کابینت آشپزخانه پلی اورتان 5

1-رنگ کابینت آشپزخانه پلی اورتان :

کابینت آشپزخانه با روکش پلی اورتان دارای تنوع رنگی بسیار گسترده ایی میباشد وبا توجه به این موضوع که فاینال کار یک سطح  پوشش رنگ شده است، بنابراین می توانید تقریباً هر رنگی را که می توانید رویای آن را بسازید. این امر به ویژه در صورتی مفید است که شما نیاز به تطبیق رنگ با وسایل موجود در آشپزخانه یا خانه دارید (که می تواند برای پروژه های بازسازی  آشپزخانه بسیار مفید باشد) یا به دنبال ایجاد یک اجرای واقعا منحصر به فرد درنوع خود هستید.

کابینت آشپزخانه پلی اورتان با توجه به نوع عملکرد اجرایی ان نسبت به سایر کابینتهای آشپزخانه مثل ملامینه یا ممبران دارای تنوع رنگی بسیار گسترده ایی میباشد . زیرا کابینت آشپزخانه ممبران یا ملامینه به طور کلی به یک محدوده تامین کننده محدود می شوند و متفاوت خواهند بود. با این حال، گزینه های ارائه شده معمولاً محدوده قابل توجهی را پوشش می دهند، بنابراین شما می توانید در کابینت های پلی اورتان از میان مجموعه ای از رنگ ها و تن ها انتخاب کنید. ملامینه نیز در طرح ها و طرح های مختلف موجود است. کابینت ممبران آشپزخانه درست مانند ملامین، پالت رنگی برای روکش های لمینت برای کابینت آشپزخانه شما نیز به اندازه کابینت های آشپزخانه با روکش پلی اورتان گسترده نیست. اگرچه، لمینت معمولاً دارای الگوها و رنگ‌های بیشتری نسبت به مدل‌های ملامینه است.

2-اجرای متریال های مختلف بصری :

 کابینت آشپزخانه با روکش پلی اورتان روکش رنگ شده پلی اورتان را می توان به صورت مات، نیمه براق ، براق و سوپر براق اجرا نمود . این مهم انعطاف پذیری زیادی را برای مطابقت فضای آشپزخانه با محیط دکوراسیون داخلی فضا ارائه می دهد. پوشش های براق همچنین می توانند به ایجاد فضای باز در فضاهای کوچکتر کمک کنند، زیرا پوشش های براق نور را منعکس می کنند.

4 نکته مهم در مورد کابینت آشپزخانه پلی اورتان 5

کابینت آشپزخانه ملامینه و ممبران هر دو در روکش های براق و کم براق موجود هستند تا با جذابیت کلی خود کمی انعطاف پذیری ارائه دهند ،یکی از وجه تمایزات کابینتهای رنگ پلی اورتان بازبودن گستره کاری سبکهای مختلف اجرایی میباشد ، کابینت آشپزخانه مدرن یا کلاسیک سبک کابینت آشپزخانه نقش مهمی در تصمیم گیری مناسب بودن روکش ملامینه یا لمینت دارد. هر دو روکش ملامینه و لمینت به یک لایه پشتی چسبیده اند و مانند پلی اورتان روی آن رنگ نمی شوند که باعث میگردد در هنگام نوار زدن لبه های کابینت آشپزخانه دربهای با لبه های یکنواختی را نداشته باشیم.

3-دوام کابینت آشپزخانه با رنگ پلی اورتان :

دوام کابینت آشپزخانه با روکش پلی اورتان رنگ مورد استفاده در فرآیند تکمیل پلی اورتان با یک سخت کننده ترکیب می شود و به کابینت های آشپزخانه پلی اورتان روکش بسیار خوبی می دهد که در برابر خراش و ضربه مقاوم است. این پوشش همچنین دارای خواص مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است. بنابراین، پتانسیل کمتری برای محو شدن یا زوال روکش وجود دارد که می تواند ناشی از قرار گرفتن مداوم در معرض نور خورشید باشد، که در آشپزخانه هایی با نور طبیعی فراوان رایج است. به دلیل سهولت تکنولوژی تطبیق رنگ ، تعمیر یا تعویض یک تکه آشپزخانه پلی اورتان می تواند نسبتاً ساده باشد. و با حفظ ظاهر سفت و سخت باقیمانده قطعات، نباید تفاوت محسوسی بین قطعات اصلی و جایگزین وجود داشته باشد. کابینت آشپزخانه ملامینه  لبه های نمایان شده روی کابینت های ساخته شده از ملامینه احتمالاً یکی از بزرگترین مشکلات آنها در آشپزخانه است. با گذشت زمان، لبه ها می توانند در معرض حرارت ناشی از کار پخت و پز و آماده سازی غذا قرار گیرند. این می تواند باعث کنده شدن لبه ها یا در معرض دید قرار گیرد، که نه تنها ظاهر ناخوشایندی دارد، بلکه پایه زیر پوشش را در معرض خطر آسیب قرار می دهد. آب یا بخار نیز یک خطر بالقوه برای ملامینه  است. آبی که به داخل نفوذ می کند می تواند باعث تورم برد اصلی شود که باید کاملاً تعویض شود. ملامینه و  ورقه مانند کابینت های آشپزخانه با روکش پلی اورتان، خواص شگفت انگیز براده، خراش یا مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش را ندارند. اگر عرضه‌کننده رنگ یا الگوی اصلی مورد استفاده را جایگزین کرده باشد ویا سایر پانل‌ها با گذشت زمان از کیفیت ظاهری خود کاسته شده باشند، تعویض پانل در کابینت آشپزخانه ملامینه می‌تواند کمی دشوار باشد و باعث دو رنگ شدن کابینتهای آشپزخانه میگردد.

4 نکته مهم در مورد کابینت آشپزخانه پلی اورتان 5

4-نظافت و نگهداری :

 نظافت و نگهداری کابینت آشپزخانه با روکش پلی اورتان اساساً توسط بسیاری از مواد پاک کننده غیر قابل نفوذ است و حفظ جذابیت بصری آن بسیار آسان است. به طور کلی، تمام چیزی که برای تمیز کردن روکش پلی‌اورتانی که دارای لک است لازم است، این است که آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید و آن را با یک پارچه بدون پرز خشک کنید. این کار زمان سنجی است و حفظ ظاهر استثنایی آن بسیار آسان است. کابینت آشپزخانه ملامینه وممبران در تمیز کردن ملامینه و سطوح ممبران شده باید احتیاط بیشتری کرد تا از ورود مایع به لبه ها جلوگیری شود. هنگام تمیز کردن این سطوح، باید مراقب باشید که از مایعات ساینده و ابزار تمیز کننده خشن خودداری کنید، زیرا ممکن است سطح را خراشیده و باعث آسیب شود. برای اینکه بدانید چرا کابینت های آشپزخانه با روکش پلی اورتان گزینه ای عالی برای آشپزخانه شما هستند و در مورد اینکه چگونه می توانید این کابینت با کیفیت بالا را در خانه خود داشته باشید، مطمئن شوید که با تیم فروش و پشتیبانی ما با تماس حاصل نمایید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای آشپزخانه منزل خود بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.