آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت

آموزش صفر تا صد کابینت سازی

آموزش کامل کابینت سازی فاصله لبه کار تا لبه پایه کابینت بایستی از هر سمت 4 سانتی متر باشد. به منظور چسباندن Mdf به روی  Mdf از چسب آکواریوم استفاده میکنیم/ برای چسباندن چوب به دیوار کچی از چسب چوب استفاده میکنیم. به منظور چسباندن چرم بر روی Mdf از چسب پاتکس (چسب آهن ) […]

کابینتهای خاص

در این مقاله آموزشی قصد داریم به توضیحاتی در مورد روش تولید ، متریال عمومی مصرفی و … در کابینتهای خاص در سال جدید بپردازیم.

استانداردهای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه (مدرن)

در این پست قصد دارم در مورد ابعاد و اندازه های حائز اهمیت در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه بپردازیم ، ابتدا در ذیل به توضیحاتی در مورد ابعاد کلی این معقوله میپردازیم.

ترکیبی خاص از جنس چوب و ام دی اف

ترکیبی خاص از جنس چوب و ام دی افدر این پست قصد داریم به توضیحات در مورد یک آشپزخانه جزیزه، و بسیار زیبا با ترکیب چوب بلوط و ام دی اف نیم من آلمان میپردازیم. همانطور که در عکس ها مشاهده مینمایید در این ترکیب ، از دو متریال چوب بلوط که زیبایی و گرمی بسیار دلنشینی به فضا داده ،و استفاده از ورق سفید که باعث شده چوب بلوط خیلی بهتر جلوه گر فضای آشپزخانه گردد. در فضای آیلند همانطور که مشاهده میفرمایید ، محلی برای صرف صبحانه و نهار تعبیه گردیده ، که بسیار کاربری دارد ، و باعث سهولت در استفاده فضا گردیده

چند مدل کابینت مدرن برای دکوراسیون آشپزخانه ها

سبک مدرن در دکوراسیون آشپزخانه به معنای استفاده از کابینت مدرن است. به دلیل اینکه رکن اصلی در فضای آشپزخانه را می توان کابینت تعریف کرد، عمدتا سبک کابینت است که دکوراسیون کلی آشپزخانه را مشخص می کند. مدرنیته به معنای استفاده حداقل تزیینات و حضور خطوط صاف و ساده در طراح است. در کابینت مدرن هم تزیینات به حداقل و اغلب صفر رسیده و سطحی صاف بر روی صفحات کابینت دیده می شود.

کابینت منحنی چیست؟ (کابینت هلال یا گرد) همراه با مدل های جید در سال 2019

کابینت منحنی، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه است که از متریال MDF خام ساخته و تولید می شود. این کابینت ها انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارند.