آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت اشپزخانه منحنی

چکیده این مطلب :

با سلام خدمت همه عزیزان در این پست قصد داریم توضحیاتی در مورد کابینت های منحنی یا هلال خدمت شما عزیزان ارائه نمایم با ما همراه باشید.جهت درک بهتر مطالب و مفید واقع شدن انها ، بنده تصمیم گرفتم مواردی که میتواند برای شما عزیزان مفید واقع گردد را در این مقاله جمع اوری نمایم که بندهای ان بشرح ذیل میباشد.

با سلام خدمت همه عزیزان در این پست قصد داریم توضحیاتی در مورد کابینت های منحنی یا هلال خدمت شما عزیزان ارائه نمایم با ما همراه باشید.

جهت درک بهتر مطالب و مفید واقع شدن انها ، بنده تصمیم گرفتم مواردی که میتواند برای شما عزیزان مفید واقع گردد را در این مقاله جمع اوری نمایم که بندهای ان بشرح ذیل میباشد.

 

1- مزایا کابینت های منحنی

2- ایجاد فضای ارگونومی

3- امکانسنجی محدب یا مقعر 

4- متریال ساخت کابینت های منحنی

5- نمونه های خارجی کابینتهای منحنی

6- کابینت منحنی با دستگیره مخفی یا ساده

7-هزینه تمام شده کابینت منحنی

8- زمان اجرایی کابینت منحنی

9- متریال مناسب برای صفحه رویه کابینتهای منحنی

10- رنگ مناسب برای کابینتهای منحنی

11- آیلند منحنی


1- مزایا کابینت های منحنی :
– مقاوم در برابر رطوبت و اب ( بهترین گزینه برای شهرهای شمال کشور )
– امکان شکل پذیری و انعطاف پذیری در فرم دهی سطوح مختلف
– مقاوم در برابر تغییر رنگ در اثر نور افتاب و …
– متفاوت بودن در طراحی و اجرا
– ایجاد ارگونومی بسیار بالا با محیط
– استفاده بهینه از تمامی فضاها بخصوص کنج ها

 


2- ایجاد فضای ارگونومی :

یکی از مزیتهای بسیار بالای کابینتهای منحنی ایجاد فضای ارگونومی میباشد ، همانطور که میدانید یکی از ضعفهای کابینتهای معمولی لبه های تیز و فضاها بلا استفاده است که در این نوع کابینت این عیب از بین رفته و شما به تمامی قسمتهای کابینت اشپزخانه دسترسی دارید که این مهم یکی از مهمترین ملاکهای انتخاب این کابینت ها میباشد.

 


3- امکانسنجی محدب یا مقعر 

یکی دیگر از مواردی که مجموعه ما توانایی اجرایی انرا دارد اجرای کابینتهای منحنی محدب و مقعر میباشد که این مهم باعث ایجاد افزایش انعطاف پذیری در طراحی و فضاسازی ها گردیده است.


4- متریال ساخت کابینت های منحنی

یکی دیگر از مواردی که در کابینتهای منحنی بسیار مهم است متریال ساخت انها میباشد که برای بسیاری این موضوع بسیار مهم است ، مجموعه ما توانایی ساخت کابینتهای منحنی با دو متریال چوب و ام دی اف را دارا میباشد که با توجه به بودجه مشتری دارای گزینه انتخابی میباشد.


5- نمونه های خارجی کابینتهای منحنی

کابینتهای منحنی که توسط شرکتهای اروپایی طراحی گردیده است که در اینجا لینک یکی از شرکتهای مبدع این سبک را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید با این نوع سبک بیشتر اشنا شوید


6- کابینت منحنی با دستگیره مخفی یا ساده

با توجه به سلیقه افراد مختلف نوع انتخاب ظاهر کابینتها بسیار متفاوت است که دستگیره کابینتها نیز یکی دیگر از این موارد است ، افرادی که دستگیره کابینت را محلی پاگیر و فاقد کارایی میدانند و بهتر است کابینتهایی بدون دستگیره داشته باشند اما افرادی دیگر هستند که ترجیه میدهند کابینتهایی با دستگیره داشته باشند تا راحتر بتوانند دربهای کابینت را باز و بسته نمایند.


7-هزینه تمام شده کابینت منحنی

کابینتهای منحنی با توجه به پروسه خاصی که در اجرا دارند هزینه تمام شده بالاتری نسبت به کابینتهای ساده دارند در واقع میتوان این نوع کابینت را به کابینتهای اشپزخانه خاص معرفی نمود که بهترین نوع و سبک کابینتهای اشپزخانه را شامل میشوند.


8- زمان اجرایی کابینت منحنی

زمان اجرایی کابینت های منحنی معمولا بالاتر از زمان اجرایی کابینتهای معمولی میباشد لذا معمولا زمان اجرایی این نوع کابینت بین 25 تا 35 روز میباشد.


9- متریال مناسب برای صفحه رویه کابینتهای منحنی :

بهترین متریال برای رویه صفحات کابینت منحنی میتوان به صفحات کورین اشاره نمود که دارای انعطاف پذیری بسیار بالا در اجرا و کیفیت بسیار بالا در ترمیم میباشد.


10- رنگ مناسب برای کابینتهای منحنی

رنگ کابینت یکی از مهمترین ایتم های انتخابی کابینتهای مدرن منحنی میباشد ، همانطور که در بالا مشاهده مینمایید مجموعه ما تلاش نموده تا بالاترین تنوع را در تصاویر به نمایش بگذارد ، با توجه به تجربه چندین ساله ما بهترین گزینه برای این نوع کابینت ، رنگ سفید است که دارای ترکیبی همه پسند و بسیار خاص میگردد.


11- آیلند منحنی

یکی از ایتم هایی که میتوان در اجرای کابینت های مدرن اشپزخانه استفاده نمود استفاده از کابینت منحنی برای ایلند میباشد که باعث ایجاد زیباسازی بسیار بالا در فضا میگردد .

استفاده از سینک و گاز و هود برروی جزیره باعث متمایز شدن این نوع سبک از کابینتهای اشپزخانه میگردد.

همانطور که در تصاویر مشاهد مینمایید بخشی از فضا را با کابینت های ساده که معرف به کابینتهای چهار لب تخت میباشند دکور گردیده است و بقیه فضا توسط ایلند بسیار زیبای منحنی دکور گردیده است.

یکی دیگر از موارد بسیار کاربردی ساخت فضای ناهارخوری برروی ایلند میباشد که بسیار کاربردی و ارگونومیک میباشد ، که به شما عزیزان این امکان را میدهد تا بتوانید از فضای اشپزخانه خود لذت ببرید.

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید برای سهولت در کاربرد فضا از سینک ، گاز ، هود بر روی ایلند استفاده گردیده است

حال که نمونه های متعددی از این نوع کابینت ها را مشاهده نمودید فکر میکنم درک بهتری از زیباسازی این نوع سبک خواهید داشت.

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده مینمایید برای فضای قاشق و چنگال از تاندوم باکس منحنی نیز استفاده نمود


بخاطر زمانی که به بازدید از سایت ما اختصاص داده اید سپاس گذاریم ، در صورت نیاز جهت مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره 09126163904 یا 09128585604 تماس حاصل نمایید.

در این بخش چند مقاله که احساس کردیم برایتان مفید است قرارداده ایم

اموزش ساخت کابینت اشپزخانه
مقاله ایی جامع در مورد کابینتهای کلاسیک چوبی
آموزش نکات بسیار مهم در مورد کمد دیواری؟؟؟؟!!!!
هر انچه در مورد صفحات کورین باید بدانید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.