آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

چرا کابینت ارزان نباید بخریم؟نکاتی که باعث اگاهی شما میگردد

چکیده این مطلب :

هیچ ارزانی در هیچ کجای دنیا بی علت نیست !!!!!!
در این مقاله من سعی کردم تا تجربیات و دیده های سالیان دراز فعالیت در این صنف را برای شما عزیزان بازگو نمایم ، امیدوارم مفید واقع گردد.

این روزها با ما تماس های زیادی جهت اخذ قیمت گرفته میشود و از انجایی که وظیفه اصلی ما مشاوره است و بعد از مشاوره ، وظیفه خدمت گذاری و فروش را دارا میباشیم تمامی موارد کار از بازدید محل ، براورد قیمت و … را برای مشتری شرح میدهیم و در بعضی موارد بعد از ارسالپیش فاکتور یا اعلام حدود قیمت بعضی از مشتری ها به ما میگویند قیمتها بالا میباشد یا ما قیمت کمتری را داریم و جمله هایی از این جنس ….. واین موضوع باعث شد من بفکر نوشتن این مقاله درایم و تمامی مواردی که در اینده برای شما عزیزان بوجود خواهد امد را با توجه به تجربه 10 ساله فعالیت در این زمینه در خدمت شما عزیزان بگذارم و امیدوارم در زمان صرف هزینه برای ساخت کابینت یک میلیون خود را فدای صد هزار تومان نکنید ، با برادر کوچک خود همراه باشید …

مواردی که در کابینتهای با قیمت پایین معمولا اتفاق میافتد به شرح ذیل است :

بلند شدن روکش کابینت هایگلاس و ممبران:

یکی از مواردی که در کابینت های با قیمت پایین بسیار مشاهده میشود بلند شدن روکش رویه درب ها و بعضا بدنه ها میباشد و از این رو به شما عزیزان پیشنهاد میشود در ضمن به انتخاب خود دقت نمایید ، در تصویر زیر نمونه بارز بلند شدن روکش رویه کابینت هایگلاس را مشاهده مینمایید که جز کابینتهای اجرایی توسط آقای …………….. با قیمت متری 410000 تومان میباشد 

کابینت ارزان,مشکلات کابینت ارزان,کابینت اشپزخانه ارزان,کابینت کلاسیک ارزان,کابینت قیمت پایین

ریزش کابینت های هوایی :

یکی دیگر از مواردی که بسیار مشاهده میشود احتمال افتادن کابینتهای هوایی به دلیل عدم مقاومت جنس بدنه یا استفاده از تعداد پیچ ها در اتصالات یا کیفیت پایین اجرا میباشد که در زیر یک نمونه از این نوع اتفاق را مشاهده مینمایید.

کابینت ارزان,مشکلات کابینت ارزان,کابینت اشپزخانه ارزان,کابینت کلاسیک ارزان,کابینت قیمت پایین

غییر رنگ درب کابینتهای هایگلاس :

در صورت استفاده از ام دی اف های هایگلاس نامرغوب احتمال تغییر رنگ وجود دارد که این مورد باعث دلزدگی مصرف کننده از کابینت که جز دکور منزل میگردد ، و این مورد در کابینتهای ارزان بسیار مشهود است.

افتادگی دربها :

استفاده از یراق نامرغوب باعث بروز بیشترین مشکلات میگردد و همیشه مصرف کننده دچار مشکلات در هنگام استفاده میگردد ، یکی از مشهود ترین انها افتادگی دربها بخاطر کیفیت نامرغوب لولاها میباشد و این مهم بسیار در استفاده کابینتها مورد استفاده قرار میگیرد در زیر نمونه این موارد را مشاهده مینمایید.

کابینت ارزان,مشکلات کابینت ارزان,کابینت اشپزخانه ارزان,کابینت کلاسیک ارزان,کابینت قیمت پایین

کیفیت پایین ریل ها :

یک دیگر از مواردی که زیاد مشاهده میشود استفاده از ریلهای معمولی یا ساچمه ایی بی کیفیت است که در مورد اول شما کیفیت مطلوبی از لحاظ مصرفی ندارید و در حالت دوم احتمال خرد شدن ساچمه ها در ریل ها وجود دارد پس در انتخاب و سفارش خود دقت نمایید.

افتادگی دربهای جکی :

جک پمپی یکی از مواردی میباشد که در کابینت ها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و عمر مفید انها با توجه به نوع مصرف از دو تا سه سال میباشد که در صورت استفاده از جنس نامرغوب در کمتر از 6 ماه جک پمپی خراب شده و باید انرا تعویض نمایید.

صفحه رویه کابینت :

صفحه کابینت یکی از مهمترین و حائز اهمیت ترین قسمتهای کابینت اشپزخانه چرا که بصورت مستقیم با دشمن اصلی ام دی اف یعنی اب سرو کار دارد که استفاده از صفحات با قیمت پایین بی دلیل نیست و کیفیت پایین روکش ، نوع پرس ، نوع مغزی ام دی اف را در بر دارد لذا استفاده از صفحه با مغزی با کیفیت و روکش مناسب توصیه میگردد.

خارج شدن کابینت از تراز :

یکی از مواردی که در کابینتهای اشپزخانه رویت میشود خارج شدن کابینت از تراز بعد از گذشت زمان بسیار کوتاهی میباشد و این مورد تنها دلیلش استفاده از پایه های پلاستیکی بی کیفیت با بعضا استیل بی کیفیت میباشد.

پوسیدگی روکش دربها بعد از 6 ماه :

تنها بعد از گذشت 6 ماه لبه های روکش ملامینه دچار خوردگی شده و دچار خرابی یا اصلاحا قارچ زدگی میشود که این مورد نیز از موارد مشهود در کابینتهای ارزان میباشد.

کابینت ارزان,مشکلات کابینت ارزان,کابینت اشپزخانه ارزان,کابینت کلاسیک ارزان,کابینت قیمت پایین

شکستگی دستگیره ها :

یکی دیگر از این موارد شکستگی در محل دستگیره ها میباشد که بسیار محسوس میباشد زیرا دستگیره یکی از مصرفی ترین قسمت کابینت میباشد و در صورت استفاده از این جنس بعد مدتی احتمالا شکستگی از محل اتصالات را دارا میباشد. در زیر یک نمونه از این موارد را مشاهده مینمایید.

کابینت ارزان,مشکلات کابینت ارزان,کابینت اشپزخانه ارزان,کابینت کلاسیک ارزان,کابینت قیمت پایین

کابینت ارزان,مشکلات کابینت ارزان,کابینت اشپزخانه ارزان,کابینت کلاسیک ارزان,کابینت قیمت پایینامیدوارم این مقاله مفید واقع گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *