آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

سنگ کورین مناسب ترین گزینه برای روشویی حمام و سرویس بهداشتی

چکیده این مطلب :

سنگ کورین روشویی  حمام و سرویس بهداشتی برای هر خانه ای از ملزومات اساسی به شمار می روند. چون روشویی هایی که داخل فضای حمام و سرویس بهداشتی قرار گرفته اند، در معرض رطوبت زیادی هستند. به همین دلیل جنس سنگ روشویی و سرویس بهداشتی باید مقاومت زیادی در برابر رطوبت، آب و شست و […]

سنگ کورین روشویی  حمام و سرویس بهداشتی برای هر خانه ای از ملزومات اساسی به شمار می روند. چون روشویی هایی که داخل فضای حمام و سرویس بهداشتی قرار گرفته اند، در معرض رطوبت زیادی هستند. به همین دلیل جنس سنگ روشویی و سرویس بهداشتی باید مقاومت زیادی در برابر رطوبت، آب و شست و شو داشته باشد. پس به جرات می توان گفت که گزینه مناسب بعد از سنگ طبیعی برای رویه روشویی ها، سنگ مصنوعی یا کورین است.

سنگ کورین بهترین انتخاب برای هر خانه

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید، فضای روشویی که با سنگ کورین طراحی و اجرا شده است و دارای هارمونی محیطی و کیفیت بسیار بالایی به لحاظ دوام در تمامی فضاهای عمومی و خصوصی است. پس توصیه می شود برای سرویس های بهداشتی و حمام منازل از این نوع صفحات خاص استفاده شود. چون مقاومت بالایی در برابر عناصر خارجی مانند رطوبت و آب دارند. در این صورت نه تنها زیبایی سرویس بهداشتی و روشویی شما ماندگار خواهد بود، بلکه با استفاده از صفحات کورین برای سنگ روشویی حمام و سرویس بهداشتی، نیازی به هزینه های مجدد برای تغییر و تعویض سنگ روشویی و سرویس بهداشتی دیگر ندارید.

سنگ کورین برتری هایی نسبت به سنگ طبیعی دارد. از جمله قابلیت ترمیم پذیری این صفحات است. ضمن اینکه در صورتی که در اثر ضربه یا هر اتفاقی دیگر این صفحات دچار شکستگی، لب پریدگی و خرابی شوند، قابل ترمیم بوده و می توان این سنگ کورین را به شکل اولیه خود درآورد.

اما صفحات کوارتز و سنگ طبیعی که گروه خدماتی فیدر مجری این دو نوع صفحه نیز است، امکان ترمیم را ندارند و این نکته موجب برتری صفحات کورین نسبت به سایر صفحات رویه روشویی شده است.

قیمت گذاری صفحات سنگ مصنوعی

یکی از نکاتی که در ساخت روشویی حمام و سرویس بهداشتی بسیار حائز اهمیت است این است که برای بدنه روشویی، از جنس ورق پی وی سی به همراه لولاهای استیل استفاده شود. چون هر دو گزینه نسبت به آب و رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارند.

یکی دیگر از مواردی که در طراجی روشویی حمام و سرویس بهداشتی باید رعابت شود، استفاده از ارتفاع تمام شده مناسب است. این ارتفاع معمولا عددی بین 85 تا 90 سانتی متر برای فضای تمام شده است. این ابعاد ارتفاع، بهترین حالت برای ساخت روشویی داخل حمام و سرویس بهداشتی است.

قیمت تمام شده این نوع روشویی با توجه به نوع جنس سنگ کورین و لولای درب ها و جنس بدنه روشویی، متغییر است. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با مشاوران گروه خدماتی فیدر در تماس باشید. با برقراری تماس با مشاوران حرفه ای گروه خدماتی فیدر، می توانید اطلاعاتی در مورد ساخت روشویی کسب کنید. مزیت این روشویی ها نسبت به سایر نمونه های مشابه این است که با توجه به فضایی که مشتری در اختیار دارد، روشویی مد نظرش ساخته و اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.