آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت منحنی چیست؟ (کابینت هلال یا گرد) همراه با مدل های جدید در سال 2020

چکیده این مطلب :

کابینت منحنی، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه است که از متریال MDF خام ساخته و تولید می شود. این کابینت ها انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارند.

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با کابینت های منحنی بیشتر اشنا نماییم ، در این قسمت شما عزیزان با مطالب ذیل اشنا میشوید.

  1. توضیح در مورد کابینت های منحنی و روش تولید
  2. اموزش محاسبه ساخت
  3. متریال مصرفی در ساخت این نوع کابینت ها
  4. نمونه های محتلف از کابینت منحنی

روش تولید کابینت های منحنی

تکنولوژی ساخت این نوع کابینت ها مربوط به کشور ایتالیا بوده، که توسط جوانان فعال و پیگیر ایرانی خط تولید انها وارد ایران گردیده است.

تولید این نوع کابینت ها نسبت به نسل های قبلی یعنی روش تولید شیاری بسیار بروز شده و دیگر خبری از خرابی ملامینه یا خود ام دی اف نیست در واقع روش تولیدی این نوع کابینت ها بصورت القایی میباشد که قادر است ام دی اف را با هر زاویه ای که قالب برای ان ساخته شده است تولید نماید و این مهم باعث افزایش انعطاف پذیری در عملکرد و اجرای این پروژه ها گردیده است.

نحوه محاسبه قیمت ساخت

اموزش محاسبه ساخت این نوع کابینت یمقدار نسبت به کابینت های ساده سختر میباشد لذا بهترین روش برای استفاده از کاتالوگ موجود در قسمت دانلود سایت میباشد که در ان ابعاد و تمامی زوایا بصورت کامل توضیح داده شده است. و یا جهت دریافت قیمت کابینت منحنی میتوانید با ما تماس حاصل فرمائید.

مشاوره ساخت کابینت منحنی

متریال مصرفی در ساخت کابینتهای منحنی

متریال مصرفی در این نوع کابینتها معمولا ام دی اف میباشد که با توجه به روش تولیدی و روکش های پی وی سی بهترین طول و عمر و کیفیت را از نظر صافی سطح رویه و پرس روکش دارا میباشند

نمونه های مختلف از کابینت منحنی

در این قسمت شما عزیزان شاهد چندین نمونه از کابینت های منحنی خواهید بود.

سخن آخر

کابینت منحنی، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه است که از متریال MDF خام ساخته و تولید می شود. این کابینت ها به دلیل انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارند، برای انواع فضاهای آشپزخانه مناسبند و نسبت به سایر انواع کابینت ها، فضای بسیار زیادی را به شما خواهند داد. شما می توانید همه ی فضای آشپزخانه ی خود را با کابینت منحنی پوشش دهید و یا در بخشی از آن را به صورت ترکیبی این نوع کابینت و ساده استفاده نمایید. با انتخاب این نوع کابینت دست شما در طراحی فضای آشپزخانه باز است و قدرت مانور بیشتری خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *