آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

اجرای سنگ کورین در کابینت آشپزخانه

چکیده این مطلب :

اجرای سنگ کورین در کابینت آشپزخانه را که ببینید، تازه متوجه زیبایی این صفحات لوکس و تنوع کاربردی که دارند، می شوید. زیبایی و چشم نوازی سنگ کورین در کابینت ها، روشویی ها و سرویس های بهداشتی رونق بازار این سنگ را در پی داشته است. در واقع زیبایی و دوام سنگ کورین موجب شده […]

اجرای سنگ کورین در کابینت آشپزخانه را که ببینید، تازه متوجه زیبایی این صفحات لوکس و تنوع کاربردی که دارند، می شوید. زیبایی و چشم نوازی سنگ کورین در کابینت ها، روشویی ها و سرویس های بهداشتی رونق بازار این سنگ را در پی داشته است.

در واقع زیبایی و دوام سنگ کورین موجب شده تا استفاده از این سنگ در مواردی که به آنها اشاره کردیم، هر روز بیشتر شود. تا جایی که از این سنگ زیبا برای مصارف زیادی استفاده می شود. در واقع با توجه به فواید صفحات رویه کورین، استفاده های زیادی از این نوع صفحات می شود. از موارد متعدد استفاده از سنگ کورین می توان به موراد زیر اشاره کرد:

1- صفحات رویه کابینت

2- به عنوان صفحه بین کابینتی

3- صفحه روشویی

4- ساخت اجسام دکوراتیو

5- میز ناهارخوری

اجرای سنگ کورین در کابینت آشپزخانه

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، می توان این محصول را در بسیاری از بخش های زندگی روزمره استفاده کرد. در ادامه چندین تصویر مربوط به این نوع صفحات را مشاهده می کنید.

اجرای سنگ کورین در کابینت ها

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده کردید، دکور فضا با استفاده از صفحات کورین از رنگ و لعاب ویژه برخوردار می شود. در واقع نمونه هایی از اجرای سنگ کورین در کابینت آشپزخانه به راحتی به عنوان مثال هایی زنده و شفاف، زیبایی و تغییراتی را که این سنگ ها می تواند در محیط زندگی ایجاد کنند، نشان می دهند.

بنابراین توصیه می شود که حتما برای صفحات رویه کابینت آشپزخانه منزل تان از صفحات کورین استفاده کنید. زیرا دارای مزایای بسیار زیادی است. از ساده ترین مزیت های آن می توان به کیفیت بالا و مقاومتش در مقابل آب اشاره کرد.

در مقاله جامعی که توسط تیم گروه خدماتی فیدر تهیه شده است، می توانید تمامی مزایا و معایب صفحات کورین را مشاهده کنید.

سنگ کورین مقاوم و بادوام

همانطور که اشاره شد، صفحات کورین برای فضای مربوط به روشویی سرویس های بهداشتی نیز استفاده می شوند. چون دارای عمر و دوام بسیار بیشتری در مقایسه با صفحات دیگر هستند. خواسته مشتری هم خریداری یک جنس بادوام و در عین حال زیبا و باکیفیت است.

بنابراین به نظر می رسد که انتخاب سنگ کورین برای رویه کابینت های آشپزخانه، یک انتخاب هوشمندانه است. به همین دلیل هم است که امروزه در بازار، بسیاری از مشتریان خواهان اجرای صفحات کورین در کابینت آشپزخانه منزل شان هستند. آنها با یک تیر دو نشان می زنند؛ هم کالایی زیبا را به خانه می برند و هم اینکه جنسی بادوام و مقاوم در مقابل آب را محیط خانه خود می بینند.

یکی از مواردی که در بسیاری از تصاویر بالا مشاهده شد، استفاده از سینک های زیرکار است. این نکته مهم در اکثر کارهایی اجرایی، توسط تیم فیدر انجام می شود. چون با وجود سینک زیر در کابینت آشپزخانه، دیگر شاهد جمع شدن آب در کناره های سینک نخواهیم بود. همچنین امکان جمع کردن آب و خشک کردن محیط آشپزخانه به راحتی وجود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.