آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

طراحی و اجرای پروژه کابینت ممبران شرکت اکس چوب

چکیده این مطلب :

طراحی و اجرای کابینت کلاسیک که مطالعه ان به ما بسیار کمک خواهد کرد با ما همراه باشید….

سرفصل ها:


طراحی و اجرای ممبران شرکت اکس چوب توسط گروه خماتی فیدر

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید فضای اشپزخانه ، دکوری از فضای پذیرایی محسوب میگردد لذا بایستی تلفیقی از دکور کابینت اشپزخانه و دکوری در این فضا تعبیه گردد و مجموعه ما با توجه به فضای موجود این طراحی را انجام نمود با ما همراه باشید.

کابینت ممبران,کابینت ممبران اکس چوب,کابینت کلاسیک,کابینت چوبی,طراحی کابینت کلاسیک,کابینت چوب راش,کابینت چوب ملچ,کابینت گردو,کابینت بلوط,کابینت افرا

همانطور که مشاهده مینمایید بایستی در فضای کناری اشپزخانه از کمدهای بلند استفاده نمود و استفاده از کمدهای بلند نیاز به ایجاد فضای جهت جلوگیری از یکپارچگی و ایجاد فضای دکوری باعث از بین رفتن یکپارچگی و یکنواختی فضا گردیده ایم .

یکی دیگر از ایتم های مورد درخواست کارفرما ایجاد فضایی جهت سرو غذا بود که ما برای قسمت کانتر فضایی را تعبیه دیدیم و همانطور که مشاهده مینمایید در قسمت زیر کانتر این فضا ایجاد گردیده است.


کابینت ممبران,کابینت ممبران اکس چوب,کابینت کلاسیک,کابینت چوبی,طراحی کابینت کلاسیک,کابینت چوب راش,کابینت چوب ملچ,کابینت گردو,کابینت بلوط,کابینت افرا

یکی دیگر از مواردی که در اجرای کابینت های کلاسیک بسیار به زیبایی فضا کمک میکند استفاده از صفحات سنگ مصنوعی یا کورین میباشد که دارای فواید و معایبی میباشد در با کلیک میتوانید به مقاله مربوط به صفحات کورین راهنمایی شوید.

کابینت های کلاسیک را میتوان نسخه های کپی چوب طبیعی نامید زیرا شما میتوانید با هزینه ایی کمتر صاحب کابینتی مشابه کابینت چوبی گردید برای مطالعه نکاتی بسیار جامع در مورد کابینتهای کلاسیک با کلیک میتوانید به مقاله مربوطه راهنمایی شوید.

یکی دیگر از نکاتی که در اجرای این کابینت بایستی به ان توجه زیادی نمود رنگ و نوع ابزار میباشد رنگ این کابینت تلفیقی از رنگ سفید و طلایی میباشد که باعث ایجاد زیبایی خاصی در فضا گردیده است ، اما مشکلی که وجود دارد نوع ابزار دربها میباشد که در سایزها کوچک به یک شکل نمیباشد و این مورد بسیار در کلیت کار تاثیر میگذارد و برای افراد ریزبین و حساس توصیه نمیشود و ابزارهای عادی که در سایر نمونه کارها میباشد را توصیه مینماییم.

با تشکر از توجه شما جهت مشاوره تلفنی یا حضوری با شماره های موجود در تماس با ما حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.