آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

طراحی و اجرای پروژه کابینت اشپزخانه اقای حسنی تهران نو

چکیده این مطلب :

در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد کابینت اشپزخانه ای صحبت کنیم که با ترکیب زیبای هایگلاس ترک و روکش چوب ترکیب شده که فضای اشپزخانه بسیار جذابی را ایجاد نموده است. مشابه سایر پروژه های گروه خدماتی فیدر این پروژه نیز بصورت ترکیب دو رنگ اجرا گردیده است که در قسمت کابینت […]

در این پست قصد داریم به توضیحاتی در مورد کابینت اشپزخانه ای صحبت کنیم که با ترکیب زیبای هایگلاس ترک و روکش چوب ترکیب شده که فضای اشپزخانه بسیار جذابی را ایجاد نموده است.

مشابه سایر پروژه های گروه خدماتی فیدر این پروژه نیز بصورت ترکیب دو رنگ اجرا گردیده است که در قسمت کابینت های هوایی از رنگ روشن و قسمت کابینتهای زمینی رنگ تیره استفاده گردیده است که این

هارمونی باعث بهتر شده استفاده گردیده است ، حتما میپرسید چطور؟

با انتخاب رنگ روشن برای فضای کابینت اشپزخانه هوایی باعث روشن تر شدن فضا و بزرگتر شدن فضا میگردیم و با انتخاب رنگ تیره برای کابینتهای زمینی باعث دیرتر چرک شدن فضا گردیده و در نظافت محیطی زحمت زیادی نخواهیم داشت.

نوع ساخت این نوع کابینت از نوع کابینت های بدون دستگیره بوده و این مهم خود باعث افزایش زیبایی کابینت اشپزخانه و فضاسازی های داخلی میباشد.

طراحی و اجرای فضای میز نهارخوری یکی از مواردی است که بسیار مورد توجه افرادی که قصد استفاده از فضای بهینه اشپزخانه را دارند میباشد و این مهم نیز در این فضا تعبیه گردیده است . که به راحتی امکان قرارگیری دو صندلی در فضای ناهارخوری وجود دارد.

استفاده از یراق های خاص یکی از مواردی است که باعث استفاده بهینه و راحتر از فضای داخلی اشپزخانه میگردد.و امکان دسترسی بهتر به فضاهای موجود را ایجاد مینماید.

با تشکر از وقتی که جهت مطالعه این مقاله قرار دادید.

طراحی و اجرای پروژه کابینت اشپزخانه اقای حسنی تهران نو 17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.