آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

طراحی و اجرای پروژه کابینت اشپزخانه ترکیبی دوست داشتنی

چکیده این مطلب :

در این پست قصد داریم یکی دیگر از کابینتها و کمدهای مدرنی که توسط گروه خدماتی فیدر طراحی و اجرا گردیده است را به شما عزیزان معرفی نماییم با ما همراه باشید. ما در این مطلب کابینت اشپزخانه ترکیبی زیبا را به نمایش گذاشته ایم. مطابق روند کلی گروه خدماتی فیدر ابتدا اندازه برداری دقیق […]

در این پست قصد داریم یکی دیگر از کابینتها و کمدهای مدرنی که توسط گروه خدماتی فیدر طراحی و اجرا گردیده است را به شما عزیزان معرفی نماییم با ما همراه باشید. ما در این مطلب کابینت اشپزخانه ترکیبی زیبا را به نمایش گذاشته ایم.

مطابق روند کلی گروه خدماتی فیدر ابتدا اندازه برداری دقیق از فضا انجام گردید و سپس شروع براورد هزینه در چهار قالب قیمتی به همراه طرح پیشنهادی از فضا تقدیم کارفرما محترم گردید ، سپس با توجه به فرمایشات کارفرما اصلاحاتی در طراحی صورت گرفت و طرح نهایی گردید

بعد از انکه طرح نهایی شد و به مرحله اجرا رسید وقت عقد قرارداد و نهایی کردن کار رسید و با توجه به فرمول های اتحادیه قیمتها محاسبه گردید و قرار مورد معامله شروع بکار گردید.

کابینت اشپزخانه ترکیبی

طراحی و اجرای پروژه کابینت اشپزخانه ترکیبی دوست داشتنی 4

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده مینمایید تمامی جانمایی ها بصورت کامل صورت گرفته و شما میتوانید تمامی وسایل مورد نیاز در اشپزخانه را به راحتی در این فضا جانمایی نمایید .

در انتهای کار فضایی به عنوان میز ناهار خوری در ادامه کانتر تعبیه گردیده که باعث افزایش زیبایی و کاربردی تر شدن فضا گردیده است. کابینت اشپزخانه ترکیبی یکی از جدیدترین نوع طراحی کابینت می باشد که باعث زیبایی فضا می شود. این طرح برای آشپزخانه های کوچک بسیار متفاوت می باشد. داشتن یک آشپزخانه دلچسب برای هر خانمی بسیار مهم است. کابینت ها مهم ترین بخش در آشپزخانه را تشکیل می دهند. کابینت ترکیبی انتخاب خوبی برای آشپزخانه های کوچک می باشد.

با تشکر بخاطر زمانی که جهت مطالعه این مقاله گذاشتید

طراحی و اجرای پروژه کابینت اشپزخانه ترکیبی دوست داشتنی 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.