آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت اشپزخانه تیره و روشن

چکیده این مطلب :

ین کابینت اشپزخانه از دو رنگ تیره وروشن تشکیل شده است که باعث ایجاد زیبایی بسیار بالا با تضاد رنگی گردیده است لذا به شما عزیزان پیشنهاد میکنم در انتخاب رنگ کابینتها دقت نمایید تا رنگی با تضاد رنگی مناسب انتخاب نمایید و بتوانید بهترین ترکیب را دریافت نمایید.

کابینت اشپزخانه تیره و روشن

در این مقاله قصد داریم به توضیحاتی در مورد یک یدگر از کابینتهای اجرا شده توسط جناب امدادیان بپردازیم که کارهای ایشان بسیار الهام بخش میباشد ، با ما همراه باشید.

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید این کابینت اشپزخانه از دو رنگ تیره وروشن تشکیل شده است که باعث ایجاد زیبایی بسیار بالا با تضاد رنگی گردیده است لذا به شما عزیزان پیشنهاد میکنم در انتخاب رنگ کابینتها دقت نمایید تا رنگی با تضاد رنگی مناسب انتخاب نمایید و بتوانید بهترین ترکیب را دریافت نمایید.

استفاده از فضاسازی های حجمی باعث افزایش زیبایی فضا گردیده است و از سمتی عیبی بزرگ دارد و ان هم پرت شدن بعضی از فضا ها میباشد که به زور زیبایی بر فضاسازی میچربد و باعث زیباسازی این فضای اشپزخانه مدرن گردیده است .

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید در فضاسازی ها از حجمی سازی فضاها استفاده نموده اییم که این مهمخ باعث افزایش زیبایی دو چندان گردیده است .

قرارگیری دو ماشین در کنار ورودی و بصورت قرینه ، یکی از مواردی بوده که باعث زیباسازی بیشتر فضا گردیده است و با توجه به نوع چیدمان  سایر وسایل در بهترین موقعیت ممکن قرارگرفته است .

یکی از نکات بسیار مهم این خانه ، وجود دو اشپزخانه میباشد ، در واقع یکی تمیز و دیگری کثیف که این دو ایتم بسیار در ایجاد فضاسازی ها حائز اهمیت است زیرا برای پخت و پز تمامی کارها در اشپزخانه کثیف انجام میگردد و کارهای غیر ضروری مثل گرم کردن غذا و برداشتن وسایل کوچک از یخچال در این فضا انجام میپذیرد و در واقع بیشترین مصرف از فضا در مکان صورت میپذیرد.

امیداورم این مبلغ برای شما عزیزان مفید واقع گردیده است و در صورت بروز هرگونه مشکل به شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما بهترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه نمایند .

پیشاپیش از اعتماد شما جهت سفراش پروژهایتان سپاسگزاریم.مدیریت گروه خدماتی فیدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.