آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

تقسیم بندی فضای کلوزت چگونه باید باشد تا دسترسی به لباس ها آسان شود؟

چکیده این مطلب :

تقسیم بندی فضای کلوزت کار راحتی نیست. طراح و اجراکننده باید بهترین طرح را برای تقسیم فضای داخلی کلوزت اجرایی کنند. چون مشتری و کارفرما باید با دسترسی آسان به لباس های خود، به راحتی از کلوزت خود استفاده کنند. حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که  فضای داخلی کلوزت چگونه چینش […]

تقسیم بندی فضای کلوزت کار راحتی نیست. طراح و اجراکننده باید بهترین طرح را برای تقسیم فضای داخلی کلوزت اجرایی کنند. چون مشتری و کارفرما باید با دسترسی آسان به لباس های خود، به راحتی از کلوزت خود استفاده کنند. حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که  فضای داخلی کلوزت چگونه چینش شود تا بهترین استفاده از آن شده و دسترسی و استفاه از آن آسان باشد. در این نوشته با چندین نمونه از تقسیم بندی های داخلی کلوزت و کمد دیواری آشنا می شوید.

تقسیم بندی فضای کلوزت

در تصاویری که در اینجا قرار داده ایم، می توانید انواع دسته بندی فضای داخلی کلوزت را ببینید. مهمترین مسئله برای داشتن یک کمد دیواری مدرن به نام کلوزت این است که در ابتدا لباس هایی را که قرار است در کلوزت قرار بدهیم، بررسی کنیم. لباس ها را به لحاظ قد و اندازه، نوع استفاده، کاربرد و مورد استفاده ای که دارند، بررسی می کنیم. قائدتا لباس هایی که قد بلندی دارند مانند پالتو یا مانتو و اوکت، باید فضایی با ارتفاع بلند را به آنها اختصاص بدهیم. کفش ها، کیف ها، جوراب ها، کمربندها و دیگر بخش های پوشیدنی نیز هر کدام به فضایی مخصوص نیاز دارند.

یکی دیگر از نکاتی که در چینش لباس ها باید مدّ نظر داشته باشید، این است که به رنگ لباس ها دقت کنید. شما می توانید علاوه بر اینکه به موارد استفاده از لباس ها توجه می کنید، لباس ها را براساس رنگ های دلخواه نیز چینش کنید.

بهترین راهکارها برای دسترسی آسان به لباس ها

با دسته بندی درست، خانم ها، آقایان و کودکان می توانند به لباس های مورد نظرشان به راحتی دسترسی داشته باشند. سهولت استفاده از لباسی که در فضای کلوزت جانمایی شده، از مهمترین نیازهای هر انسانی است. به دلیل تقسیم بندی اصولی فضای کلوزت است که اصولا خانواده ها از کلوزت استفاده می کنند. چون با طراحی یک کمد دیواری دلخواه زیبایی، آسانی دسترسی و دکوراسیون تماشایی برای خانه خود و لباس های خود ایجاد می کنند. بنابراین با الگوبرداری از تصاویری که برای شما انتخاب کرده ایم، می توانید پیشنهادات خود را به طراحان و اجراکنندگان ارائه کنید. در این صورت و با در دست داشتن الگوهای متنوع، می توانید از آنها بخواهید که طرح مورد نظر شما را بسازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *