آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت ممبران,کابینت کلاسیک,قیمت کابینت چوبی,کابینت ممبران ترک,کابینت چوب راش,کابینت ملچ,کابینت بلوط,کابینت اشپزخانه چوبی,کابینت گردو,کابینت چوبی افرا,کابینت چوبی روس

چکیده این مطلب :

تجهیزات آشپزخانه:
کابینت های ممبران که نوعی از کابینت های کلاسیک میباشند یا میتوان بهترین جایگزین کابینتهای کلاسیک چوبی نامید ، این
روزها تبدیل شده اند به یکی از محبوب ترین انواع کابینت های آشپزخانه ، شایان بذکر است عده ایی زیادی از مردم فکر میکنند ….

کابینت ممبران یا کابینت کلاسیک ساخت احساس ارامش در خانه

تجهیزات آشپزخانه:کابینت های ممبران که نوعی از کابینت های کلاسیک میباشند یا میتوان بهترین جایگزین کابینتهای کلاسیک چوبی نامید ، این روزها تبدیل شده اند به یکی از محبوب ترین انواع کابینت های آشپزخانه ، شایان بذکر است عده ایی زیادی از مردم فکر میکنند ممبران نوعی متریال است که با ان کابینت اشپزخانه تولید میگردد که باید عرض کنم خیر ، ممبران به روش تولید این نوع کابینت ها گفته میشوند که با کمی گشت و گذار در سایت میتوانید تمامی اتدهای تولیدی ان را مشاهده نمایید.

برای بسیاری از افراد این نوع کابینت ها بسیار  جذاب تر از آن چیزی هستند که به نظر می رسند، اگر شما هم علاقه دارید که با این نوع کابینت ها اشنا شوید پیشنهاد می کنم که تا انتهای این مطلب با گروه خدماتی فیدر همراه باشید، در این میان از کمک ها و راهنمایی های شرکت دکوراسیون داخلی اکس چوبر که در امر و زمینه تولید کابینت های ممبران حرفه ای و متخصص هستند هم بهره می گیریم. پس با ما همراه باشید.

کابینت ممبران چیست ؟

در واقع کابینت های ممبران کابینتی هایی هستند روی درب آن ها نقش و نگارهایی ایجاد شده ، کابینت های ممبران را می توان نسل جدیدکابینت های کلاسیک دانست ، در واقع کابینت های ممبران به نسبت به کابینت های کلاسیکی که با متریال چوب  توسط دست استاد کاران حرفه ایی ساخته میشد مقرون به صرفه تر هستند چرا که نقش و نگارهای روی دربها و نماها  به وسیله دستگاه های پیشرفته ایی با نام سی ان سی (CNC) صورت می گیرد. جالب است بدانید که کابینت های کلاسیک ممبران به اسم کابینت های سه بعدی نیز معروف هستند.

انواع کابینت های ممبران:با توجه به سبک شناسی نیروهای متخصص گروه خدماتی فیدر شما میتوانید فضایی مدرن در قالب کلاسیک را توسط ممبران ایجاد نمایید که این مهم را سبک نئو کلاسیک نامند ، معمولا سی ان سی این نوع کابینت ها روی ام دی اف ها صورت می گیرد و پس از اتمام هم روی آن با لایه ای از روکش های ضد آب که با نام تجاری PVC معروف هستند پوشیده می شود. کابینت های ممبران دارای انواع مختلفی هستند که اگر تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید آن ها را به شما نشان خواهیم داد.

انتخاب کابینت کلاسیک ممبران سفید برای دکوراسیون آشپزخانهکابینت کلاسیک ممبران به رنگ سفید جزو محبوب ترین و زیباترین نوع کابینت های ممبران محسوب میگردد ، رنگ سفید به تزئینات و حکاکی ها اجازه می دهد که بیشتر خودنمایی کنند و بیشتر به چشم بیایند. علاوه بر این کابینت های سفید رنگ می توانند آشپزخانه شما را بزرگ تر جلوه بدهند، اما از لحاظ نظافت کار شما بسیار دشوار خواهد بود ، در ضمن مطمئن باشید که رنگ سفید به شما اجازه نمی دهد که از تزئینات زیاد این نوع کابینت ها خسته شوید. این کابینت ها زیبایی اشپزخانه تان را دو چندان می کنند و وقتی یراق آلات آن را طلایی در نظر بگیرید می توانید یک اشپزخانه سلطنتی را تجربه کنید در زیر یک نمونه ترکیبی و دو نمونه ساده را مشاهده مینمایید.

کابینت  ممبران با رنگهای تیره برای دکوراسیون آشپزخانه چطور است ؟نوع دیگری از کابینت های ممبران وجود دارد که به رنگهای تیره میباشند ، همه ما به خوبی می دانیم که رنگ تیره رنگ قدرت است و میتواندحس و حالی جالب به دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان ببخشد. اگر فکر می کنید که با حضور رنگ سیاه آشپزخانه تان تیره می شود و جو آن سنگین می شود شما میتوانید به دو نکته دقت نمایید : 1- رنگ صفحه رویه کابینتها را روشن انتخاب نمایید ، 2-  ابزارها روی دربهای  کابینت های ممبران این سنگینی را می شکنند و باعث می شود تا جذابیت اشپزخانه تان دو چندان شود. خوب است این نکته را هم بدانید که میزان حکاکی روی این کابینت ها کاملا به سلیقه شما مربوط است و به دلخواه شما می تواند کم و زیاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.