آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

مدل کابینت مدرن حجمی

چکیده این مطلب :

در این پست شما عزیزان شاهد یکی دیگر از پروژه های زیبای مجموعه امدادکو میباشید که به شما عزیزان ایده های جذابی از این سبک کابینت میدهند.

سرفصل ها:

کابینت های مدل مدرن حجمی

پدر این پست شما عزیزان شاهد یکی دیگر از پروژه های زیبای مجموعه امدادکو میباشید که به شما عزیزان ایده های جذابی از این سبک کابینت میدهند.

همانطور که در تصویر مشاهده مینمایید فضای ورودی کابینت اشپزخانه جهت افزایش زیبایی با ام دی افی همجنس سایر قسمت ها کاور گردیده است و محل دکوراتیو جهت ناهار خوری تعبیه شده است.

کاور کردن فضای قرارگیری فر و مایکروفر کابینت اشپزخانه و خطی قرار دادن این دو وسیله در کنار هم باعث ایجاد فضایی بسیار زیبا گردیده است.

نور پردازی فضای پاراون و در اصل قراردادن این المان برروی درب اتاق ها باعث ایجاد تقسیم بندی فضا و ایجاد هارمونی بهتر در محیط منزل گردیده است ، سی ان سی فضاهای داخلی یکی از مواردی است که زیبایی این فضا را دو چندان نموده است و به شما عزیزان پیشنهاد میشود حتما در صورت استفاده از این نوع المان ها از سی ان سی استفاده نمایید.

با توجه به متراژ این اشپزخانه یکی از کاربردیترین قسمتهای این اشپزخانه قرارگیری سه کشو زیر کمد فر و مایکروفر است که باعث افزایش کاربری گردیده است.

یکی دیگر از مواردی که در این مدل کابینت مدرن تعبیه گردیده است استفاده از دو یخچال در کنار دیگر میباشد.تعبیه فضا دکوری در ابتدای کابینت ها باعث ایجاد تمایز بیشتر گردیده است.

ترکیب رنگی روشن و تیره باعث ایجاد زیبایی بیشتر در فضا گردیده است که این مهم یکی از زیباترین ترکیب رنگها میباشد، برای خیلی از عزیزان نام ترکیب رنگی سوال است که بنده در این پاسخ این سوال را میدهم

ترکیب رنگی این مدل کابینت مدرن: لیون تیره و سفید براق میباشد که ترکیبی بسیار بروز و گرم میباشد.

چرا فضایی برای ماشین ها در نظر گرفته نشده ؟ این اشپزخانه دارای فضای لاندری میباشد که محلی جهت استفاده از ماشین ها میباشد و در بسیاری از خانه های لوکس استفاده میگردد

جهت مشاهده نمونه کارهای گروه خدماتی فیدر برروی لینک زیر کلیک نمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.