آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت کلاسیک با رنگ پولیشی

چکیده این مطلب :

رنگ پولیش جز خاصترین نوع رنگ بر روی ام دی اف و چوب محسوب میگردد که بدلیل حساسیت بالای تولیدی بسیار کم مورد استفاده قرار میگیرد و هزینه های اجرایی آن بسیار بالامیباشد.

 در این پست قصد داریم به توضیحاتی جامع در مورد کابینتهای پولیشی و رنگ ایستاده بپردازیم با ما همراه باشید.

 • رنگ پولیش چیست؟
 • کابینت رنگ پولیش چیست؟
 • مزایا و معایب کابینت رنگ پولیش
 • نحوه اجرای کابینت و کمد دیواری توسط گروه خدماتی فیدر
 • تفاوت کابینت رنگ پولیش با سایر کابینتهای هم رده
 • قیمت اجرایی کابینت و کمد رنگ پولیش توسط گروه خدماتی فیدر در سال 1398

رنگ پولیش چیست؟

رنگ پولیش را میتوان یکی از خاصترین نوع رنگهایی که بروی ام دی اف و یا چوب اجرا میگردند نامید ، پولیش ماده‌ای است غالباً به شکل مایع که البته گاهی نیز به صورت خمیری و اسپری نیز یافت می شود. رنگ پولیش تشکیل شده از نوعی رنگ به نام دو مواد یا رنگ ماشین که بعد از پاشش در فضای ایزوله بایستی فرایند پوست پولیش و پوست اب در مرحله بعدی از رنگ روی قسمت مدنظر اعمال گردد که این فرایند حدود ده بار پولیش میباشد و باعث صیغلی شدن سطح مد نظر میگردد.

کابینت کلاسیک با رنگ پولیشی 5

کابینت رنگ پولیش چیست؟

با پیشرفت علم و ورود تکنولوژی به زندگی روزمره و تقاضای مردم برای کالای با کیفیت و مقاوم باعث ورود این تکنولوژی در زندگی روزمره گردیده است ، لذا افرادی که صاحب نظر بوده اند از این ترکیب در کابینتهای اشپزخانه ، کمد دیواری و انواع دربهای ورودی استفاده نموده اند.

این نوع کابینت دارای استقامت بسیار بالایی میباشد و به جرعت میتوان این نوع کابینت را بهترین نوع کابینت تولیدی در دنیا در سال 2020 نامید که البته با حضور کابینتهای خود ترمیم نانو به زودی این سبک از کابینت جایگاه نخست خود را به این نوع کابینت تقدیم نموده و خود در صدر دوم خواهد ایستاد.

معمولا بدنه این نوع کابینت از متریال ام دی اف سفید مات با مغزی واناچای استفاده میگردد که دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد.

کابینت کلاسیک با رنگ پولیشی 5

مزایا و معایب کابینت رنگ پولیش

مزایا :

 • مقاوم در مقابل خط و خش
 • مقاوم در برابر اب
 • مقاوم در برابر گرد و خاک
 • نظافت راحت چربی و کثیفی
 • زیبایی بسیار بالا
 • داشتن هارمونی با ارگونی زیست محیطی
 • زیبایی دلنشین و عدم تکرار شوندگی در بلند مدت

معایب :

 • غیبت بالا
 • زمان اجرایی زیاد

نحوه اجرای کابینت و کمد دیواری توسط گروه خدماتی فیدر

با تماس شما عزیزان کارشناس ما طی مدت زمان 24 ساعت با هماهنگی قبلی سرساختمان شما جهت مشاوره حاضر میگردند و مشاوره ابتدایی در مورد براورد هزینه و زمان اجرایی که با توجه به حجم کار از 30 روز تا 60 روز میباشند را خدمت کارفرما اعلام مینمایند ، بعد از اندازه برداری دقیق از فضا و انجام طراحی از کارفرمای محترم جهت بازدید طرح در کارخانه گروه خدماتی فیدر دعوت به عمل میاید و بعد از این مرحله در صورت تاییدیه کارفرما محترم قرارداد منعقد گردید و بعد از دریافت بیعانه تدارکات کار اماده میگردد که بعد از 10 روز بدنه کابینت ها بر سر ساختمان تخلیه شده و فردای ان روز اکیپ اجرایی انجا حضور میباند که زمان نصب اسکلت معمولا دو روز بطول میانجامد و بعد از گذشت زمان مشخص دربها و نماها بر ساختمان تخلیه شده و اماده نصب میگردد.

کابینت کلاسیک با رنگ پولیشی 5

تفاوت کابینت رنگ پولیش با سایر کابینتهای هم رده

میتوان به جرعت کابینت روکش چوب و کابینت تمام چوب را رقیب هم سطح کابینتهای پولیشی نامید زیرا این نوع کابینت ها از لحاظ کلاس کاری و کیفیت هم تایان کابینتهای پولیشی به حساب میایند ، و اگر بخواهیم این سه کابینت را با هم مقایسه نماییم ، یعنی کابینت تمام چوب ، کابینت روکش چوب ، کابینت رنگ پولیشی ، بنظر بنده به عنوان شخصی با ده سال سابقه کاری الویت با کابینت رنگ پولیشی است که به نوبه خود بهترین است و به شما عزیزان خرید این کابینت را توصیه مینماییم.

قیمت اجرایی کابینت و کمد رنگ پولیش توسط گروه خدماتی فیدر در سال 1398

گروه خدماتی فیدر کابینتهای رنگ پولیشی را از متری 2800000 تومان تا 3800000 تومان در سال 98 اجرا مینماید ، حتما میپرسید دلیل این همه تفاوت قیمت در چیست ؟ باید عرض کنم ایتم های متعددی در قیمت تمام شده کابینت شما موثر هستند که میتوان به : جنس بدنه / یراق مصرفی / نوع کیفیت رنگ / نوع کیفیت جنس ام دی اف دربها و نما / ضخامت و ابزار درب کابینت

کابینت کلاسیک با رنگ پولیشی 5

کابینت کلاسیک با رنگ پولیشی 5

در زیر لینک چند مقاله مفید را برای شما عزیزان قرار داده ام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *